Zdravým úsměvem oslníte více než značkovým oblečením

Můžeme se oblékat podle posledních módních trendů a navštěvovat vyhlášeného stylistu, ale do té doby, než bude perfektní i náš úsměv, nikdy nebudeme vypadat dokonale. Ti, kteří jsou si této skutečnosti vědomi, neváhají utrácet nemalé částky za bělení zubů a další kosmetické úpravy chrupu a to zcela zbytečně. Úsměv, podobný těm, jako mají celebrity na obálkách prestižních časopisů, totiž může mít prakticky každý a to i bez toho, aniž by do něj musel investovat horentní sumy. Víme, jak na to!

Doplňte si mezery v oblasti zubní hygieny

Konkrétní návod zde nečekejte, vydal by hned na několik článků. Navíc by bylo zbytečné psát o něčem, o čem již začal psát jeden fundovaný odborník. Na mysli máme nové webové stránky Zubní laboratoře Jiřího Sedláčka, jslab.cz. Ten se, společně s týmem vysoce kvalifikovaných odborníků, již dvacet let zabývá výrobou zubních náhrad a nedávno spustil své webovky. Kromě vlastní prezentace se zaměřil na nejčastější i méně obvyklé nešvary, které jsou spojeny s péčí o zuby a dal dohromady spoustu důležitých informací, díky kterým bude váš chrup mnohem zdravější. Zároveň se dozvíte vše o výrobě zubních protéz a to, jaké faktory ovlivňují jejich koncovou cenu v ordinaci. Obrovskou výhodou je čtivá forma textů, díky které si mohou o problematice stomatologie rozšířit obzory i laici.

Články neustále přibývají a proto se vyplatí portál pravidelně kontrolovat. Na své si přijdete i v případě, že se v současné době poohlížíte po zkušeném zubním lékaři. Na webu totiž najdete i seznam zubních ordinací, které s JS LAB úzce spolupracují a pacientům zhotovují celokeramické můstky a korunky.

Rady a tipy, které najdete na jslab.cz skutečně stojí za přečtení. Pomohou vám nejen ke zdravějšímu chrupu, ale zároveň vám ušetří pár (tisíc) korun. A že jsou mnohem lepší investice, než nová protéza, je bez debat.

Publikováno: 01. 01. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: jak si čistit zuby | zdravé zuby | zubní | zubní hygiena | zubní laboratoř | zubní ordinace