Zdraví

Zdravým úsměvem oslníte více než značkovým oblečením

Můžeme se oblékat podle posledních módních trendů a navštěvovat vyhlášeného stylistu, ale do té doby, než bude perfektní i náš úsměv, nikdy nebudeme vypadat dokonale. Ti, kteří jsou si této skutečnosti vědomi, neváhají utrácet nemalé částky za bělení zubů a další kosmetické úpravy chrupu a to zcela zbytečně. Úsměv, podobný těm, jako mají celebrity na obálkách prestižních časopisů, totiž může mít prakticky každý a to i bez toho, aniž by do něj musel investovat horentní sumy. Víme, jak na to!

Doplňte si mezery v oblasti zubní hygieny

Konkrétní návod zde nečekejte, vydal by hned na několik článků. Navíc by bylo zbytečné psát o něčem, o čem již začal psát jeden fundovaný odborník. Na mysli máme nové webové stránky Zubní laboratoře Jiřího Sedláčka, jslab.cz. Ten se, společně s týmem vysoce kvalifikovaných odborníků, již dvacet let zabývá výrobou zubních náhrad a nedávno spustil své webovky. Kromě vlastní prezentace se zaměřil na nejčastější i méně obvyklé nešvary, které jsou spojeny s péčí o zuby a dal dohromady spoustu důležitých informací, díky kterým bude váš chrup mnohem zdravější. Zároveň se dozvíte vše o výrobě zubních protéz a to, jaké faktory ovlivňují jejich koncovou cenu v ordinaci. Obrovskou výhodou je čtivá forma textů, díky které si mohou o problematice stomatologie rozšířit obzory i laici.

Články neustále přibývají a proto se vyplatí portál pravidelně kontrolovat. Na své si přijdete i v případě, že se v současné době poohlížíte po zkušeném zubním lékaři. Na webu totiž najdete i seznam zubních ordinací, které s JS LAB úzce spolupracují a pacientům zhotovují celokeramické můstky a korunky.

Rady a tipy, které najdete na jslab.cz skutečně stojí za přečtení. Pomohou vám nejen ke zdravějšímu chrupu, ale zároveň vám ušetří pár (tisíc) korun. A že jsou mnohem lepší investice, než nová protéza, je bez debat.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije