Podnikání

Začínáte podnikat? Bez razítka se neobejdete

Máte už dost vašeho zaměstnání a chcete se pustit do podnikání na vlastní pěst? To je jistě chválihodné, protože jak se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Začátek podnikání není taková věda, jak se všeobecně traduje. Zamyslete se nad tím, že všichni zaměstnavatelé, u kterých jste doposud působili také nějak začínali. A proto s chutí do toho a půl je hotovo. A nebo ne?   Předně si musíte ujasnit, v čem chcete podnikat. Pokud již představu máte, zajděte si na živnostenský úřad a vyřiďte živnostenský list. To je otázka jednoho, maximálně dvou dnů. Vrásky si s tím určitě nedělejte. Ne všechny úřednice jsou nepříjemné, ale raději se vyzbrojte trpělivostí a úsměvem. To mnohdy zabere.  
Velmi důležitá věc, na kterou začínající živnostníci zapomínají, je razítko. Bez toho se samozřejmě neobejdete, jak jinak chcete vystavovat daňové doklady atd.? Velmi levná a přitom kvalitní razítka si můžete objednat na internetu. Na webu razitko-na-pockani.cz si můžete objednat razítka na počkání. Proč zbytečně čekat a hledat ve městě či okolí někoho, kdo vám razítko rychle vyrobí, když máte tak užitečnou službu takřka pod nosem?  
Pokud hledáte opravdu pěkná razítka, která vynikají skvělou ergonomií a navíc jejich výrobce garantuje až 15.000 otisků jedním polštářkem a 7 let proti zaschnutí, nechte si udělat razítko online a budete nadmíru spokojeni. Razítka Modico navíc neobsahují otočný mechanismus, takže se vám nemůže stát, že se zaseknout. Výroba razítek je blesková a vy ho dostanete do 24 hodin, takže možná ještě rychleji, než samotný živnostenský list. A doprava? Ta je zdarma…

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije