Auto/moto

MACmodel: Tisíce kovových modelů na jednom místě. Je čas uvolnit místo na poličce!

Mít tak v garáži Porsche 991 nebo jinou plechovou krásku… O výjimečném autě sní většina můžu (a nejedna žena), jenomže kde na něj vzít? Rozpočet není nafukovací a nikdo za nás hypotéku nezaplatí. Takže pokud nevyhrajeme ve Sportce, měli bychom si nechat zajít chuť a vrátit se nohama zpátky na zem. Anebo ne? Co takhle si sen splnit alespoň zčásti a vybudovat luxusní vozový park v tak trochu menším měřítku? Udělejte si s námi krátký výlet do internetového království modelů aut MACmodel a inspirujte se! E-shop macmodel.cz jsme si nevybrali náhodou. Prodejce není žádný troškář a nabízí více než 10 000 modelů aut. Mimo jiné také motorek a letadel, ale těm se budeme věnovat zase příště. Zaměřme se tedy na modely aut – a že je opravdu z čeho vybírat. S prázdnou neodejdou milovníci nadupadných supersportů, zarytí fanoušci oldtimerů, ani retromilci.
Kde jinde začít, než v dobách dávno minulých? Ve vaší minigaráži by neměla chybět populární česká Tatra 97 „Aerodynamic“ z roku 1938, která dodnes oslňuje originálním designem. A pokud máte spadeno na výkonnější závoďáky, doporučujeme legendární Bugatti 59 z roku 1931. Podobných skvostů, které brázdily silnice ještě před 2. sv. válkou, je ve virtuálních regálech víc než dost. Bugatti 59 1931 Neméně lákavé jsou také ikony z poválečné éry. Je-libo stylový Jaguar E coupé z roku 1961, který ve své době pořádně zatopil výkonově srovnatelným Ferrari a Aston Martin? Byl téměř o polovinu levnější, no a vy ho můžete mít za hubičku v měřítku 1:18. Jaguar E-Type Coupe 1961
U MACmodel samozřejmě seženete také modely aut, které poprvé sjely z výrobní linky teprve nedávno. Lamborghini Huracán, Ferrari 590 GTO… stačí si vybrat! Lamborghini Huracan Mohli bychom pokračovat do nekonečna, ale raději se po své nové káře poohlédněte sami. Firma MACmodel je na trhu od roku 1990 a její prioritou je prodej propracovaných kovových modelů od světoznámých výrobců. Potrpíte-li si na detaily a prvotřídní dílenské zpracování, budete nadmíru spokojení!

Štítky

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije