Pořiďte si televizi, se kterou se nebudete nudit

Blíží se Vánoce a většina z nás se už nemůže dočkat, až se uvelebí v křesle a započne televizní maratón. I letos budeme svědky litého boje tuzemských kanálů, které budou soupeřit v tom, kdo pustí provařenější pohádku či film, který známe i pozpátku. I přesto televizi nevypneme – jde o folklór, který k moderním vánocům nepochybně patří. A když už nás bude program opravdu nudit, jednoduše si prostřednictvím televize pobrouzdáme na internetu. Nebo to snad vaše bedýnka neumožňuje? V tom případě je ten správný čas nadělit si novou. Nabídka televizorů je pestřejší, než kdy dřív a i za málo peněz seženete spoustu muziky.

Nejprodávanější jsou Samsungy

Výběr televizorů je neskutečně pestrý a pamětníci mohou jen se slzou v oku vzpomínat, jak po večerech sledovali zábavné estrády na něčem, co měl v obýváku i soused. My se však zaměříme na leadera ve svém oboru, společnost Samsung, která se, co se prodejnosti týče, může pochlubit velmi vysokými čísly. Není divu, televizory Samsung jsou k mání v mnoha cenových relacích a i ty nejlevnější nabídnou méně náročnému divákovi poměrně slušnou podívanou. Jihokorejská společnost navíc jako první přišla i se systémem SMART TV a právě to by vás mohlo, jakožto potencionální zájemce o moderní televizi se vším všudy, zajímat.

Chytřejší než průměrná televize

Chytré televize Samsung SMART TV jsou prošpikovány nejnovějšími technologiemi a disponují vlastním operačním systémem. Jsou připraveny na brouzdání po internetu a stejně dobře si do nich můžete nainstalovat celou řadu aplikací, díky kterým se z prachobyčejné televize stane zábavní centrum se vším všudy. Prostřednictvím videopůjčovny nemusíte čekat, až budou vysílat váš oblíbený snímek a pustíte si ho kdykoliv budete chtít. Chytré televize navíc umí pracovat se soubory v různých formátech a nemají problém s přehráváním fotek a videí.

Nové televizory Samsung nakoupíte nejlevněji u elektrospecialisty levneelektro.cz. Výběr vám usnadní reference zákazníků, které zboží zakoupili před vámi.

Publikováno: 07. 12. 2012 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Elektronika

Autor: Honza Vodička

Tagy: lcd televize | led televize | televize