Nakupování

Jak ušetřit v e-shopech? Využívejte slevové kódy a kupony!

Jaký by byl život bez internetu? Těžko říct, většina z nás si na doby dávno minulé vzpomíná jen matně. Jedno je však jisté, bez internetového připojení bychom přišli o možnost pohodlného a hlavně velmi výhodného nakupování. Nebo snad patříte k těm, kteří ještě nikdy nenakupovali v e-shopu? Vzhledem k tomu, že dnes není problém z pohodlí domova nakoupit vše od elektroniky až po čerstvou šunku, o tom vážně pochybujeme. V každém případě vám ale prozradíme, jak jednoduše při pravidelných nákupech ušetřit ještě více peněz!

Co jsou to slevové kódy a kupony?

Slevové kupony, kódy, sleváče… Už jste o nich slyšeli? Pokud jste jejich přítomnost ignorovali, měli byste zbystřit. Díky slevovým kuponům totiž můžete nakupovat tam, kde jste zvyklí, ale za výrazně nižší cenu.
Provozovatelé e-shopů to nemají jednoduché. Český internet je elektronickými obchody doslova zaplaven a udrží se jen ti, kteří zákazníkům nabídnou to nejlepší (a nejlevnější). Pravidelně proto vypouští do virtuálního světa speciální slevové kódy, které lze uplatit při nákupu. Slevy se pohybují v řádu několika procent až desítek procent, případně jde o fixní částku.

Na čem můžete ušetřit?

Ušetřit se dá na všem, k mání jsou slevové kódy na módu, spotřební zboží i služby. Kupóny dávají k dispozici menší a méně známí prodejci, ale i známé e-shopy (např. slevový kód kasa.cz, mall.cz apod.). Nakupujete-li pravidelně, pak i díky menším slevám ušetříte v delším časovém horizontu tisíce korun. Mezi nejzajímavější nákupy patří zlevněné pobyty, kde slevy většinou přesahují o polovinu původní ceny. Chcete-li se s rodinou či přáteli vydat na wellness víkend, nebo třeba na dovolenou u moře, nezapomeňte se poohlédnout po kupónech.

Prohlédněte si všechny slevy na jednom místě

Nechcete-li ztrácet čas hledáním a registracemi k odběru newsletterů (kódy a kupony většinou obdržíte e-mailem), sledujte všechny zajímavé slevy na jednom místě na novém portálu Sleváče.cz. Právě zde se totiž s železnou pravidelností objevují atraktivní slevy a to včetně uživatelského hodnocení. A pokud naopak e-shop provozujete, můžete zde zdarma umístit vlastní slevové kódy a získat nové spokojené zákazníky.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije