Jak ušetřit v e-shopech? Využívejte slevové kódy a kupony!

Jaký by byl život bez internetu? Těžko říct, většina z nás si na doby dávno minulé vzpomíná jen matně. Jedno je však jisté, bez internetového připojení bychom přišli o možnost pohodlného a hlavně velmi výhodného nakupování. Nebo snad patříte k těm, kteří ještě nikdy nenakupovali v e-shopu? Vzhledem k tomu, že dnes není problém z pohodlí domova nakoupit vše od elektroniky až po čerstvou šunku, o tom vážně pochybujeme. V každém případě vám ale prozradíme, jak jednoduše při pravidelných nákupech ušetřit ještě více peněz!

Co jsou to slevové kódy a kupony?

Slevové kupony, kódy, sleváče... Už jste o nich slyšeli? Pokud jste jejich přítomnost ignorovali, měli byste zbystřit. Díky slevovým kuponům totiž můžete nakupovat tam, kde jste zvyklí, ale za výrazně nižší cenu. Provozovatelé e-shopů to nemají jednoduché. Český internet je elektronickými obchody doslova zaplaven a udrží se jen ti, kteří zákazníkům nabídnou to nejlepší (a nejlevnější). Pravidelně proto vypouští do virtuálního světa speciální slevové kódy, které lze uplatit při nákupu. Slevy se pohybují v řádu několika procent až desítek procent, případně jde o fixní částku.

Na čem můžete ušetřit?

Ušetřit se dá na všem, k mání jsou slevové kódy na módu, spotřební zboží i služby. Kupóny dávají k dispozici menší a méně známí prodejci, ale i známé e-shopy (např. slevový kód kasa.cz, mall.cz apod.). Nakupujete-li pravidelně, pak i díky menším slevám ušetříte v delším časovém horizontu tisíce korun. Mezi nejzajímavější nákupy patří zlevněné pobyty, kde slevy většinou přesahují o polovinu původní ceny. Chcete-li se s rodinou či přáteli vydat na wellness víkend, nebo třeba na dovolenou u moře, nezapomeňte se poohlédnout po kupónech.

Prohlédněte si všechny slevy na jednom místě

Nechcete-li ztrácet čas hledáním a registracemi k odběru newsletterů (kódy a kupony většinou obdržíte e-mailem), sledujte všechny zajímavé slevy na jednom místě na novém portálu Sleváče.cz. Právě zde se totiž s železnou pravidelností objevují atraktivní slevy a to včetně uživatelského hodnocení. A pokud naopak e-shop provozujete, můžete zde zdarma umístit vlastní slevové kódy a získat nové spokojené zákazníky.

Publikováno: 14. 06. 2014

Kategorie: Nakupování

Autor: Honza Vodička

Tagy: jak ušetřit | slevové kódy a kupony