Ty nejlepší onlinovky si můžete zahrát úplně zadarmo!

Máte rádi počítačové hry a chcete si zahrát opravdu zábavné tituly? Nevyhazujte peníze za „krabicovky“ a přeorientujte se na online gamesky, které si můžete zahrát i bez nutnosti instalace rovnou ve vašem internetovém prohlížeči! Nevíte, kde je hledat? Máme pro vás tip na nový herní portál, který je doslova nabitý těmi nejlepším, co si můžete zahrát úplně zadarmo...

Hry online jsou opravdový fenomén a čas od času si zahraje snad každý. Jejich největší výhody jsme zmínili hned na začátku – jsou zdarma a nemusí se nikam instalovat. Pokud si s počítačem příliš nerozumíte a neradi byste zahltili systém, jsou právě onlinovky tím pravým ořechovým. Stačí, když do adresního řádku vyťukáte Hraj.to a octnete se ve světě plném zábavy a vzrušení.

Hraj.to je na českém internetu teprve krátce, ale i navzdory tomu se probojoval mezi nejoblíbenější herní portály a denně ho navštíví spoustu hráčů. Hry zdarma jsou rozděleny do kategorií podle žánrů, ale nechybí ani speciální kategorie s nejhranějšími onlinovkami a nejnovějšími přírůstky. Pro nerozhodné je v levém menu tlačítko „zahrát náhodnou hru“.

A jaké hry na hráče čekají? Na Hraj.to si vybere opravdu každý – nechybí akční, logické, závodní, strategické, sportovní, legrační, ale ani erotické hry. Provozovatelé mysleli i na ty nejmenší hráče, kterým zřídili vlastní kategorii plnou velmi jednoduchých hříček. Máte-li doma malého sourozence, kterého už omrzely pohádky, nechte ho si zahrát. Oblíbené jsou také hry pro dva, ve kterých si můžete změřit síly s kamarádem a skvěle se u toho pobavit.

Pro registrované hráče (registrace je rychlá a opět zcela zdarma) jsou připraveny další výhody. Mohou komunikovat s ostatními registrovanými hráči přes soukromé zprávy a přispívat do veřejného pokecu, kde si lze vyměnit tipy na nové hry, nebo jen tak nezávazně pokecat. Užitečný je i seznam oblíbených her, na který si lze přidat libovolný počet her, které vás nejvíce zaujaly.

Hraj.to je centrum zábavy, které ocení menší i větší hráči. Je přehledný a pravidelně na něm přibývají nové hry. Nezbývá, než doporučit – takové množství kvalitních her, které si můžete zahrát zdarma, jen tak někde nenajdete...

Foto: sxc.hu

Publikováno: 12. 07. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: hry pro dva | hry pro kluky | hry pro nejmenší. hry pro dívky | hry zdarma | online hry