Auto/moto

Povinné ručení uzavřené přes internet je výrazně levnější. Chopte se své šance a ušetřete i vy!

Zdá se vám, že v poslední době zdražuje povinné ručení? Máme pro vás „dobrou“ zprávu – jste naprosto při smyslech a výše poplatků skutečně stoupá. Pojišťovny se k první vlně zdražování uchýlily již v druhé polovině loňského roku a letos v trendu pokračovaly. Důvodem má být až příliš nízká cena pojistného, kvůli které pojišťovny nemohou efektivně tvořit rezervy, ale také větší odvody hasičům. Nárůst cen přitom v některých případech činí i více než deset procent, což je na celkové sumě opravdu znát. Zajímá vás, jak za povinné ručení ušetřit? Změna sazebníků se možná dotkla i vás. Pojišťovny zdražily povinné ručení řidičům bez bonusu, ale také provozovatelům taxislužeb, autopůjčovnám a dalším rizikovým skupinám. A často i plošně bez rozdílu. Pokud jste zdražení zaregistrovali i vy, poohlédněte se po vhodné alternativě u konkurence. Dost možná má pro vás výhodnější nabídku, díky které ušetříte i několik tisíc ročně.
Snad nejefektivnějším způsobem jak srovnat všechny aktuální nabídky je kalkulace prostřednictvím některého z online srovnávačů. Takzvané povinné ručení porovnání je zcela zdarma a pokud vás nižší cena pojistného zaujme, budete si ho moct přes internet uzavřít. Mezi jednoduché a profesionální portály patří například služby www.1pojistenionline.cz, www.1povinneruceniporovnani.cz nebo www.1pojistenivozidel.cz.
Na výše uvedených portálech najdete také praktické příklady úspory na nejběžnějších vozidlech a nabídku havarijního pojištění. Podle statistik za pojištění vozidel ušetří až 85 % klientů a pravděpodobně mezi ně patříte i vy. A proč je pojištění uzavírané přes internet levnější? Pojišťovny získávají pomocí porovnávacích portálů mnoho nových klientů a mohou si dovolit nabídnout nižší ceny pojistného. Byla by škoda toho nevyužít, co vy na to?

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije