Provident - nebankovní půjčka, které se bát nemusíte

Do špatné finanční situace se čas od času dostane téměř každý. Bohužel ne každý má tu možnost vypůjčit si peníze od příbuzných, případně využít výhodnou půjčku od některé z mnoha bankovních společností. Ty kladou na své klienty poměrně vysoké nároky a nejen, že prověřují jejich schopnost splácet, ale navíc kontrolují registr dlužníků. Poku bankovní věřitel zjistí, že žadatel o úvěr nemá dostatečně velký příjem a/nebo je evidován v registru, žádost o půjčku zamítne. V případě, že se to stalo i vám, nemusíte zoufat. Stále je zde celá řada nebankovních úvěrů, které vám mohou vytrhnout doslova trn z paty. Jednou z nich je i Provident.

Provident – úvěry s tradicí

Nebankovní sektor má svá pro a proti. Rychlost a dostupnost je kompenzována vysokými úroky, které často dlužníka zavedou do ještě větších potíží, než ve kterých se vynacházel před půjčkou. Právě proto je třeba při výběru nebankovního úvěru postupovat opatrně. V případě Provident půjčky si můžete být jistí, že s vámi věřitel bude hrát fér. Znáte snad jinou nebankovní finanční instituci, která funguje již od roku 1880? K nám se U nás začal Provident půjčky nabízet v roce 1997 a od té doby je využilo více než 260 000 zákazníků. Důvod je prostý, společnost ke každému klientovi přistupuje individuálně a neúčtuje si žádné skryté poplatky.

Rozhodli jste se pro úvěr?

Zalíbily se vám výhody Provident půjčky natolik, že jste si rozhodli půjčit? Můžete tak učinit na pobočce, telefonicky a samozřejmě i přes internet. Sjednání úvěru přes internet patří mezi nejrychlejší a nejoblíbenější způsoby vůbec. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a odeslat ho ke zpracování. Zakrátko se vám ozve některý z pracovníků a domluví si s vámi osobní schůzku – často i v ten samý den. Na tu si připravte doklad totožnosti a potvrzení o příjmu za poslední 3 měsíce. Nic víc nebudete potřebovat. Poté, co věřitel půjčku schválí, vám budou vyplaceny peníze a to v hotovosti (počítejte však s poměrně vysokým poplatkem) či převodem na účet (pomalejší, ale výhodnější varianta).

Publikováno: 05. 11. 2012 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: provident půjčka | provident půjčky | půjčka provident