Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Jednou to přijít muselo a i vy jste se rozhodli, že přesedláte z pronajatého bydlení do vlastního. Ale kde na něj vzít? Pokud váš příjem nestačí, abyste si nový domov pořídili ze svého, budete se muset poohlédnout po vhodném financování. Zamiřte proto do nejbližší banky a zeptejte se, jestli splňujete nároky na získání hypotéky. Jste-li dostatečně bonitní a nedopustili-li jste se v minulosti vážných prohřešků vůči smluvním podmínkám v rámci splácení jiné půjčky, máte na půl vyhráno. Otázkou je, jak vybrat hypotéku tak, aby byla co nejvýhodnější... Není hypotéka jako hypotéka. Úvěry se liší úrokovou sazbou, výší poplatků a dalšími „maličkostmi“, která vás mohou v budoucnu stát spoustu peněz. A nebo taky ne – pokud si vyberte nejvýhodnější hypotéku, která je v současné době k mání.

Nevíte si rady, nebo jen nemáte čas?

Pro člověka, který se na hypotéčním trhu příliš neorientuje, je výběr konkrétního produktu sázkou do loterie. Nechcete-li se spálit, obraťte se na někoho fundovaného, kdo vyhodnotí vaše možnosti a zařídí pro váš vše výběrem hypotéky počínaje a vyřizováním konče. Člověk, kterého hledáte, se jmenuje hypotéční makléř a kromě zmiňovaných služeb tkví výhoda spolupráce ve slevě.

Hypotéční makléř za vás vyřídí vše od A do Z

Služby hypotéčních makléřů jsou zdarma – makléři získávají provize za nové klienty přímo do banka protože se výše provizí příliš neliší, nemusíte se bát toho, že by se vám makléř snažil doporučit hypotéku, za kterou dostane nejvyšší odměnu. V zahraničí je spolupráce s makléři běžnou praxí a zdá se, že výhodám začínají přicházet na chuť i Češi. Mezi zkušené hypotéční makléře, kteří se těší perfektnímu renomé, patří společnost FINICO s.r.o. Máte-li zájem o hypotéku, jednoduše makléře kontaktujte prostřednictvím formuláře na webu www.unihypoteka.cz. Obratem dostanete nabídku a je jen na vás, jestli na ni kývnete, nebo ne. Odborníci z FINICO vám pomohou i s refinancováním hypotéky. Pokud již úvěr splácíte a nejste si jistí, jestli vám konkurenční banky nenabídnou výhodnější podmínky, není nic jednoduššího, než to zjistit. Je pravděpodobné, že vzhledem k poklesu úrokových sazeb, se atraktivní nabídka na refinancování hypotéky objeví.