Krása

4 metody prodlužování vlasů, které zvládnete svépomocí

Móda se mění a málokterý trend zůstává aktuální. To samé platí i o účesech. Střih, který byl ještě nedávno hot, může být za týden totálně out. Něco však přeci jen přetrvává – dlouhé a husté vlasy vždy byly a zřejmě i budou devizou každé dámy a možná o nich sníte i vy. Pokud nechcete čekat, než vám narostou do požadované délky, můžete je mít delší třeba hned zítra. Představíme vám několik moderních metod prodlužování, které s trochou šikovnosti zvládnete svépomocí!

1.) Sponky clip-in

O nejmodernější metodě vlasy na prodloužení jste již stoprocentně slyšela. Sponky s clip-in s přírodními vlasy vám umožní kdykoliv změnit vizáž a jejich snadná aplikace nezabere více než pět minut. Chcete-li své okolí překvapit jiným účesem, máte možnost. Vzhledem k tomu, že jde o pravé vlasy, můžete s nimi zacházet jako s vlastními – barvit je, žehlit, natáčet apod. Sponky clip-in mají silikonový protiskluz a nemusíte se bát, že by se vám vlasy nečekaně odepnuly.

2.) Keratinový spoj

Pramínky zakončené keratinovým spojen mají v nabídce salóny, ale tepelnou pájku si můžete pořídit i vy. S její pomocí si připojíte pramínek k vašim vlasům (pár mm od kořínku) a spoj bude postupně odrůstat. Prodloužení keratinem vydrží zhruba 2 až 3 měsíce a poté ho můžete obnovit – stačí, když kroužek posunete blíže k hlavě, nebo nandáte nové vlasy. Nevýhodou keratinových vlasů je skutečnost, že nesmí přijít do styku s barvou, odbarvovačem, ale ani kosmetikou s extrakty z ovoce. Ovocné kyseliny jsou agresivní a mohly by způsobit rozpad spoje.

3.) Prodloužení kroužkem „micro ring“

Jde o asijské vlasy evropského typu, které jsou zakončeny malým kroužkem (proto „micro ring vlasy“) s očkem pro snadnou aplikaci. Aplikace probíhá následovně – provlečete váš pramínek vlasů a secvaknete pár milimetrů od kořínku. Podobně jako u keratinového kroužku musíte po určité době (2 až 3 měsíce, v závislosti na rychlosti růstu vašich vlasů) spoj sundat a posunout zpět ke kořínkům nebo pramínek vyměnit za nový. I na tuto metodu prodlužování narazíte v salónech, ale při troše šikovnosti zvládnete aplikaci i doma.

4.) Pásky tapex (pásková metoda prodlužování)

Pásky TAPEX mají podobu silikonového spoje – 4 cm dlouhého pásku, který má z jedné strany nalepenou oboustrannou lepící pásku – tou pramínek přilepíte ke svým vlasům. Výhodou je šetrnost k vlastním vlasům, velmi jednoduchá aplikace a také to, že při běžném nošení nedochází k pramínkování a zacuchávání odrostů vlastních vlasů. Poté, co spoj odroste, stačí vyměnit pásku nebo nasadit nový pramínek. TAPEX vlasy si bohužel nerozumí s přípravky s obsahem alkoholu, maskou, olejíčky a kondicionérem – při styku by mohla páska přestat lepit. Všechno, co potřebujete k prodloužení vlasů najdete ve specializovaném e-shopu czvlasy.cz. Prodejce nabízí vysoce kvalitní vlasy a příslušenství a disponuje kamennou prodejnou v Praze. Chcete-li si své nové vlasy osahat ještě předtím, než si je koupíte, máte možnost!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije