Army (military) styl je stále na módním vrcholu

Army styl už dlouho rozhodně nepatří jenom do lesa. Jde o luxusní, ležérní, jemně sexy, zároveň komfortně pohodlný, výrazný a osobitý styl. Kdysi vysloveně pánský volnočasový styl pro pohodlné oblékání do přírody se rozšířil na mnoho možností použitelnosti a dostal se do šatníků mužů i žen. S velkou částí nápadu ovládl i styl dámského oblékání charakterizující sofistikovanost, pohodlí, ležérnost a špetku sexappealu. Ať už si Army trika a další kousky obléknou muži či ženy, jde o výrazné projevení silné osobnosti, která přesně ví, co chce.

Military kousky a trička s vojenskou tématikou

Army, nebo chcete-li military trika jsou charakteristické monotónní barevností, kde převažují khaki, hnědé, zelené, či černo šedé barvy, ale dnes není nic neobvyklého i při použití módních, výrazných barev. Velmi častým je maskáčový vzor nazývaný camouflage, který klade důraz na detaily, jako jsou přezky, knoflíky a nášivky pramenící z tradice vojenských uniforem. Vojenský styl je zde stále. Trička Army, military nebo camo stylu v současné době zažívají opravdový BOOM. Kdo nemá nějaký Army kousek, jako by v módě ani nebyl. I muži dávno chápou, že to už dávno není jen o maskáčovém vzoru. K Army stylu patří přírodní barvy a potisky na tričkách. K TOP barvě stále patří khaki. Ve vašem šatníku by neměla chybět ani béžová, hnědá, černá, vínová a bílá.

Hlavně si správně vybrat

U klasických triček s vojenskou tématikou není až takový problém s výběrem. Stačí si zvolit správnou velikost, a pak hezký motiv a příjemnou látku v podobě bavlny, to jsou hlavní kritéria. Vzor a barva jsou dalšími aspekty výběru. Zvolte si správně tričko podle toho, na co jej budete chtít a co od něj čekáte. Jedině tak budete maximálně spokojeni. I světové značky jsou si moc dobře vědomé toho, že Army styl je současný módní tahoun. Tento styl naleznete na oblečení, obuvi i doplňcích. Stačí si vybrat jeden kousek a váš outfit dostane ten správný šmrnc. Army styl působí na mužích opravdu mužně, živočišně, chlapsky, silácky a neodolatelně. Ženy dělá atraktivní a sexy. Podtrhněte svou osobnost Army stylem.

Publikováno: 10. 01. 2018

Kategorie: Móda a styl

Autor: Hanka Trnková

Tagy: amry styl oblečení | military styl oblékání