Móda a styl

Army (military) styl je stále na módním vrcholu

Army styl už dlouho rozhodně nepatří jenom do lesa. Jde o luxusní, ležérní, jemně sexy, zároveň komfortně pohodlný, výrazný a osobitý styl. Kdysi vysloveně pánský volnočasový styl pro pohodlné oblékání do přírody se rozšířil na mnoho možností použitelnosti a dostal se do šatníků mužů i žen. S velkou částí nápadu ovládl i styl dámského oblékání charakterizující sofistikovanost, pohodlí, ležérnost a špetku sexappealu. Ať už si Army trika a další kousky obléknou muži či ženy, jde o výrazné projevení silné osobnosti, která přesně ví, co chce.

Military kousky a trička s vojenskou tématikou

Army, nebo chcete-li military trika jsou charakteristické monotónní barevností, kde převažují khaki, hnědé, zelené, či černo šedé barvy, ale dnes není nic neobvyklého i při použití módních, výrazných barev. Velmi častým je maskáčový vzor nazývaný camouflage, který klade důraz na detaily, jako jsou přezky, knoflíky a nášivky pramenící z tradice vojenských uniforem. Vojenský styl je zde stále. Trička Army, military nebo camo stylu v současné době zažívají opravdový BOOM. Kdo nemá nějaký Army kousek, jako by v módě ani nebyl. I muži dávno chápou, že to už dávno není jen o maskáčovém vzoru. K Army stylu patří přírodní barvy a potisky na tričkách. K TOP barvě stále patří khaki. Ve vašem šatníku by neměla chybět ani béžová, hnědá, černá, vínová a bílá.

Hlavně si správně vybrat

U klasických triček s vojenskou tématikou není až takový problém s výběrem. Stačí si zvolit správnou velikost, a pak hezký motiv a příjemnou látku v podobě bavlny, to jsou hlavní kritéria. Vzor a barva jsou dalšími aspekty výběru. Zvolte si správně tričko podle toho, na co jej budete chtít a co od něj čekáte. Jedině tak budete maximálně spokojeni. I světové značky jsou si moc dobře vědomé toho, že Army styl je současný módní tahoun. Tento styl naleznete na oblečení, obuvi i doplňcích. Stačí si vybrat jeden kousek a váš outfit dostane ten správný šmrnc. Army styl působí na mužích opravdu mužně, živočišně, chlapsky, silácky a neodolatelně. Ženy dělá atraktivní a sexy. Podtrhněte svou osobnost Army stylem.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije