Šetřete dech. Vše podstatné za vás řeknou trenýrky!

Ženy si na svém spodním prádle zakládají a nevynechají jedinou příležitost, kdy mohou svůj šatník obohatit novými modely. Většina mužů je na tom úplně opačně. Najdou se i tací, kteří si potrpí na luxusní značkové prádlo, ale rozhodně nejde o ukázkový vzorek mužské populace. Pánové obvykle řeší jen to, zda vsadit na slipy, nebo trenýrky. Zajímá vás, v čem se zavděčit ženám a proč výběru spodního prádla věnovat více pozornosti? Odpověď na výše zmíněnou otázku zní jednoznačně. Bílé slipy použijte třeba jako hadru, ale rozhodně se v nich neukazujte v ložnici. Jsou naprosto antisexuální, což dokazuje celá řada průzkumů. V trenýrkách budete mnohem atraktivnější a dost možná i vtipní. Kam tím míříme? Ani kostkovaný potisk nevypadá špatně (v kostkovaných trenýrkách budete vypadat „hipstersky“ a to je cool), ale opravdová bomba jsou trenky s vtipným potiskem. Ukažte vaší partnerce (milence, náhodné známosti...), že máte smysl pro humor a pořiďte si pánské trenky, o kterých se ji bude zdát. Ehm :-) Vydejte se do specializovaného e-shopu s příhodným názvem trenkoun.cz a vyberte si motiv, který vám sedne jako pr... na hrnec. A že je z čeho vybírat. Některé potisky „jen“ vtipné, jiné tak trochu namyšlené a ty zbylé poněkud drsné. Ostatně posuďte sami, vybrali jsme pro vás pár horkých tipů.

1. Praktický dotazník

Ne nadarmo se říká „důvěřuj, ale prověřuj“. Vaše vyvolená by měla před „aktem“ vyplnit dotazník a pravdivě zodpovědět ty nejdůležitější otázky. Ukažte jí, že jste charakter a že si nezačnete s každou druhou! 6_varovani-582x721 warning3-582x721

2. Musíš víc trénovat

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Tento potisk netřeba dál komentovat. takemore_product-582x721 banana3-582x721

3. Jak začít?

Může se stát, že narazíte na méně zkušenou dámu. Usnadněte ji to a poraďte ji, jak začít. Díky těmto trenýrkám nic říkat nemusíte. Pokud umí dotyčná číst, máte vyhráno. 26_touchhere-582x721 touch_here_2_start-582x721 Tak co na ně říkáte? V e-shopu trenyrkarna.cz najdete mnohem více vymakaných trenýrek a garantujeme vám, že je začnete měnit mnohem častěji. Když už ne kvůli hygieně, tak aspoň kvůli potiskům (a prvotřídnímu materiálu, ve kterém se budete cítit jako v bavlnce).

Publikováno: 05. 10. 2014 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: pánské trenky | trenýrky s vtipným potiskem