Nadělte si pod stromeček kurz lezení pro začátečníky s 50% slevou!

Milujete, když vám v žilách koluje adrenalin a stojíte na samotném prahu svých sil a schopností? Nejste sami. Spoustu lidí fascinují adrenalinové sporty, mezi kterými dominuje horolezectví. Lezení po strmých skalách či ledopádech patří k nezapomenutelným zážitkům, které by měl alespoň jednou za život vyzkoušet každý. Ještě předtím, než se s partou podobně založených přátel vydáte na výpravu, vám přijde vhod několik lekcí s profesionály. Ne nadarmo se říká „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. Perfektní zázemí vám poskytne profesionální horolezecká škola RockJoy, která pořádá kurzy lezení již od roku 2008.

Individuální přístup a důraz na bezpečnost

Horolezeckou školu RockJoy založil Jan Horák – zkušený horolezec, který klade důraz na bezpečnost a individuální přístup. A přesně v takovém duchu probíhají i kurzy lezení pro začátečníky, v rámci kterých se seznámíte se základním vybavením, osvojíte si základní techniky lezení a jištění. Po absolvování této lekce budete schopni zdolat jakoukoliv stěnu. Kurzy probíhají individuálně nebo v malé skupině čítající maximálně čtyři účastníky. Horolezecké vybavení je v ceně, kromě lezeček, které si můžete půjčit. kurzy lezení A protože se blíží Vánoce, neváhejte využít neodolatelnou 50% slevu. Poukázku můžete věnovat i někomu ze svých blízkých a udělat mu tak obrovskou radost. Kurz lezení je bezesporu velmi originální dárek, který nedostáváme každý den. Akce platí do 20.12. a konečná cena kurzu po slevě je pouze 995 Kč (běžně 1 990 Kč za osobu). Lekce je vhodná i pro mírně pokročilé lezce, kteří si pod vedením profíků zdokonalí své dosavadní lezecké dovednosti a dozví se spoustu nových informací.

RockJoy pořádá i další kurzy a akce

Možná vás lezení pohltí natolik, že se rozhodnete pokračovat. Pak zpozorněte nad dalšími kurzy, které probíhají jak na umělé stěně, tak i v přírodě. Za zmínku stojí kurz sportovního lezení, kurz lezení na pískovcových skalách či kurz pohybu po ledovci. A to pokročilejší jistě nepohrdnou několikadenními zážitky jako je výstup na Gross Glockner, Wildspitze, Gross Venedifer či Hoher Dachstein. A abychom nezapomněli, RockJoy provozuje také vlastní obchod, kde najdete špičkové horolezecké vybavení za super ceny. Lezení zdar!

Publikováno: 11. 12. 2014 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: kurzy lezení pro začátečníky