Horké tipy

Nadělte si pod stromeček kurz lezení pro začátečníky s 50% slevou!

Milujete, když vám v žilách koluje adrenalin a stojíte na samotném prahu svých sil a schopností? Nejste sami. Spoustu lidí fascinují adrenalinové sporty, mezi kterými dominuje horolezectví. Lezení po strmých skalách či ledopádech patří k nezapomenutelným zážitkům, které by měl alespoň jednou za život vyzkoušet každý. Ještě předtím, než se s partou podobně založených přátel vydáte na výpravu, vám přijde vhod několik lekcí s profesionály. Ne nadarmo se říká „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. Perfektní zázemí vám poskytne profesionální horolezecká škola RockJoy, která pořádá kurzy lezení již od roku 2008.

Individuální přístup a důraz na bezpečnost

Horolezeckou školu RockJoy založil Jan Horák – zkušený horolezec, který klade důraz na bezpečnost a individuální přístup. A přesně v takovém duchu probíhají i kurzy lezení pro začátečníky, v rámci kterých se seznámíte se základním vybavením, osvojíte si základní techniky lezení a jištění. Po absolvování této lekce budete schopni zdolat jakoukoliv stěnu. Kurzy probíhají individuálně nebo v malé skupině čítající maximálně čtyři účastníky. Horolezecké vybavení je v ceně, kromě lezeček, které si můžete půjčit. kurzy lezení
A protože se blíží Vánoce, neváhejte využít neodolatelnou 50% slevu. Poukázku můžete věnovat i někomu ze svých blízkých a udělat mu tak obrovskou radost. Kurz lezení je bezesporu velmi originální dárek, který nedostáváme každý den. Akce platí do 20.12. a konečná cena kurzu po slevě je pouze 995 Kč (běžně 1 990 Kč za osobu). Lekce je vhodná i pro mírně pokročilé lezce, kteří si pod vedením profíků zdokonalí své dosavadní lezecké dovednosti a dozví se spoustu nových informací.

RockJoy pořádá i další kurzy a akce

Možná vás lezení pohltí natolik, že se rozhodnete pokračovat. Pak zpozorněte nad dalšími kurzy, které probíhají jak na umělé stěně, tak i v přírodě. Za zmínku stojí kurz sportovního lezení, kurz lezení na pískovcových skalách či kurz pohybu po ledovci. A to pokročilejší jistě nepohrdnou několikadenními zážitky jako je výstup na Gross Glockner, Wildspitze, Gross Venedifer či Hoher Dachstein.
A abychom nezapomněli, RockJoy provozuje také vlastní obchod, kde najdete špičkové horolezecké vybavení za super ceny. Lezení zdar!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije