Chcete zažívat pohodu u rodinného krbu?

Jak by se vám líbilo po příchodu domů usednout do svého oblíbeného křesla a relaxovat za zvuků praskajícího dřeva? Představte si příjemné teplo, které sálá z vašeho nového krbu a pomalu se rozlévá po celém domě. Jistě, s ohledem na to, kde se zrovna nachází rtuť na teploměru, asi není nejvhodnější doba na podobné představy, ale léto uplyne jako voda a s nástupem podzimu přivítáte přítomnost krbu s otevřenou náručí.

Výběr krbu není radno podcenit

Krb není spotřební zboží, které bychom kupovali několikrát do roka. Ve skutečnosti nám může vydržet velmi dlouho, ale jen za předpokladu, že výběr neuspěcháme a dáme si na něm záležet. Krbová kamna jsou v posledních letech velmi žádaná a narazíme na ně doslova na každém rohu. Pro nová krbová kamna si můžete zajít i do nejbližšího obchodního domu, ale na rovinu – jen za předpokladu, že vám není líto těžce vydělaných peněz.

Nechcete-li své nerozvážnosti litovat, obraťte se na specializovaného prodejce, který tomu, co prodává, rozumí. I levné modely představují investici, kterou v domácím rozpočtu pocítíme a má-li krb fungovat tak, jak od něj očekáváme, měli bychom dát na doporučení od specialisty. Ideální je, když dostaneme možnost krbová kamna vidět na vlastní oči a přesvědčit se, že fungují. Chystáte-li se je kupovat přes internet, zjistěte si, zda prodejce disponuje i kamennou prodejnou.

Krby od specialisty

Nejste si jistí, na koho se obrátit? Vsaďte na společnost Krby style, která se nezabývá jen prodejem, ale poskytuje i všechny související služby. Profesionálové z Krby style vám poradí při výběru a v případě potřeby krb nainstalují.

Na nabídku krbů se můžete podívat třeba hned – najdete ji na www.krby-style.cz. Prodejce se specializuje na to nejkvalitnější zboží od renomovaných výrobců. Dik Geurts, Fire Tube a Focus jsou zárukou perfektních užitný vlastností, kvality a exkluzivního designu. Prohlédnou si je můžete i v pražském showroomu, jehož adresu najdete na webu. Foto: krby-style.cz

Publikováno: 23. 07. 2013

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: biokrby | krbová kamna | krby | krby Praha