Domů » Dřevěné rodinné domy na klíč zažívají boom. Jaké jsou jejich největší výhody?
Bydleni

Dřevěné rodinné domy na klíč zažívají boom. Jaké jsou jejich největší výhody?

Dostali jste se do fáze, kdy přemýšlíte nad stavbou nového domu? V tom případě jste si nemohli nevšimnou, že již mnoho let hraje prim dřevo. Dřevostavby už nejsou populární jen v severských zemích a v západoevropských zemích, stále častěji se objevují i u nás. Dřevo je materiál, ke kterému máme vztah již od samotného počátku lidské civilizace a ačkoliv v jistých etapách ustoupilo do pozadí, vždy patřilo mezi nejdůležitější stavební materiály vůbec. Prvotřídní užitné vlastnosti ho předurčily pro stavbu lidských obydlí a my vám dnes prozradíme, proč bydlet ve dřevostavbě.

Energetická úspora, perfektní mikroklima a rychlá realizace

Dřevěné rodinné domy neboli dřevostavby se staví v rozličných provedeních a z hlediska energetické náročnosti je lze rozdělit na energeticky úsporné, pasivní a nízkoenergetické. Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy můžete počítat vynikající tepelnou izolací dřeva, která vede k citelné úspoře nákladů za vytápění. V domech ze dřeva panuje celý rok perfektní mikrolima, které má pozitivní vliv na lidské zdraví a i samotný pobyt v objektu z přírodních materiálů prospívá psychice.

Nechte si postavit dřevěný dům na klíč i vy, nebudete litovat

Obrovská výhoda dřevostaveb spočívá v rychlosti jejich realizace. Moderní postupy umožňují výstavbu dřevěných domů ve velmi krátkém čase a prakticky kdykoliv. Samozřejmě za předpokladu, že se realizace zhostí zavedená stavební společnost, která má s dřevostavbami zkušenosti. Jednou z nich je i společnost AZ WOOD a.s., která realizuje hrubé stavby i dřevostavby na klíč. Dřevěné montované domy staví z vysoce kvalitních materiálů a jejich životnost v případě správné údržby přesáhne 50 let.
AZ WOOD staví moderní jednopatrové bungalovy i klasické vícepatrové dřevěné domy na klíč. Dřevostavby jsou variabilní a do značné míry lze jejich dispozice přizpůsobit na míru konkrétních požadavků a to dokonce i v průběhu užívání. Firma komponenty zpracovává ve vlastním závodě a v případě potřeby pro vás zajistí také financování. Máte-li o dřevostavbu zájem, neváhejte požádat o konzultaci zdarma. A necháte-li si nakonec od AZ WOOD nové bydlení postavit, nebudete muset ztrácet čas na úřadech – pracovníci osloví zainteresované orgány a zajistí všechna potřebná povolení. Realizované dřevěné domy na klíč si můžete prohlédnout na www.drevenedomynaklic.cz. Dřevěný dům na klíč 2
Dřevěný dům na klíč

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije