Dřevěné rodinné domy na klíč zažívají boom. Jaké jsou jejich největší výhody?

Dostali jste se do fáze, kdy přemýšlíte nad stavbou nového domu? V tom případě jste si nemohli nevšimnou, že již mnoho let hraje prim dřevo. Dřevostavby už nejsou populární jen v severských zemích a v západoevropských zemích, stále častěji se objevují i u nás. Dřevo je materiál, ke kterému máme vztah již od samotného počátku lidské civilizace a ačkoliv v jistých etapách ustoupilo do pozadí, vždy patřilo mezi nejdůležitější stavební materiály vůbec. Prvotřídní užitné vlastnosti ho předurčily pro stavbu lidských obydlí a my vám dnes prozradíme, proč bydlet ve dřevostavbě.

Energetická úspora, perfektní mikroklima a rychlá realizace

Dřevěné rodinné domy neboli dřevostavby se staví v rozličných provedeních a z hlediska energetické náročnosti je lze rozdělit na energeticky úsporné, pasivní a nízkoenergetické. Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy můžete počítat vynikající tepelnou izolací dřeva, která vede k citelné úspoře nákladů za vytápění. V domech ze dřeva panuje celý rok perfektní mikrolima, které má pozitivní vliv na lidské zdraví a i samotný pobyt v objektu z přírodních materiálů prospívá psychice.

Nechte si postavit dřevěný dům na klíč i vy, nebudete litovat

Obrovská výhoda dřevostaveb spočívá v rychlosti jejich realizace. Moderní postupy umožňují výstavbu dřevěných domů ve velmi krátkém čase a prakticky kdykoliv. Samozřejmě za předpokladu, že se realizace zhostí zavedená stavební společnost, která má s dřevostavbami zkušenosti. Jednou z nich je i společnost AZ WOOD a.s., která realizuje hrubé stavby i dřevostavby na klíč. Dřevěné montované domy staví z vysoce kvalitních materiálů a jejich životnost v případě správné údržby přesáhne 50 let. AZ WOOD staví moderní jednopatrové bungalovy i klasické vícepatrové dřevěné domy na klíč. Dřevostavby jsou variabilní a do značné míry lze jejich dispozice přizpůsobit na míru konkrétních požadavků a to dokonce i v průběhu užívání. Firma komponenty zpracovává ve vlastním závodě a v případě potřeby pro vás zajistí také financování. Máte-li o dřevostavbu zájem, neváhejte požádat o konzultaci zdarma. A necháte-li si nakonec od AZ WOOD nové bydlení postavit, nebudete muset ztrácet čas na úřadech – pracovníci osloví zainteresované orgány a zajistí všechna potřebná povolení. Realizované dřevěné domy na klíč si můžete prohlédnout na www.drevenedomynaklic.cz. Dřevěný dům na klíč 2 Dřevěný dům na klíč

Publikováno: 10. 06. 2014

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička