Bydleni

Garnýže – detaily, které podtrhnou charakter interiéru

Toužíte po dokonalém interiéru? Nebudete-li klást důraz i na zdánlivě nepodstatné detaily, nikdy se vám ho nepodaří dosáhnout. Pokud se však zaměříte i na prvky, jejichž přítomnost téměř nezaznamenáváte, kýžený výsledek se dostaví rychleji než jste předpokládali. A abychom vám se zvelebováním bydlení pomohli, prozradíme vám, na který z prvků zapomínáme zdaleka nejvíce a pomůžeme vám s jeho výběrem. Nejdříve vám však položíme jednoduchou otázku. Na čem vám visí záclony a závěsy? Hádáte správně – zaměříme se na výběr garnýže a záclonové tyče!
Garnýže a záclonové tyče skutečně nepatří mezi prvky, které by nás při vstupu do místnosti udeřily do očí. Dáte-li si však na jejich výběru záležet, tím spíše vaše okolí ocení váš vkus a smysl pro detail. Nevhodě vybrané garnýže navíc mohou celkový dojem z interiéru pokazit. Nevzhledné kousky, kterými se u asijských trhovců jen hemží, jsou navíc nejen kýčovité, ale i nekvalitní. Zamyslete se proto nad tím, kolik času věnujete výběru jiných interiérových prvků a podobně přistupuje i k výběru garnýže. Neznáte-li žádného prodejce, který by se na daný sortiment specializoval, vyťukejte do prohlížeče www.garnyzekovove.cz. Nabídka je opravdu široká a vsadíme se, že si v ní najdete to své i vy. V e-shopu je několik tisíc položek, které vás utvrdí v tom, že jste doposud výběr garnýží zbytečně zanedbávali. Produkty jsou k mání v mnoha designových provedeních a povrchových úpravách jako je měď, chrom, nerez, stříbro, onyx apod.
Ceny jsou samozřejmě o něco vyšší, ale stále přijatelné. Garnýž se navíc vyrábí v EU a vzhledem k preciznímu zpracování a kvalitním materiálům se jejich životnost pohybuje kolem 30 let. Schválně si spočítejte, kolikrát byste museli měnit o něco levnější, ale nekvalitní zboží. Zjistíte, že v konečném součtu ušetříte a zároveň podtrhnete charakter svého moderního bydlení. Tak na co ještě čekáte? Foto: garnyzekovove.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije