Mříže ochrání váš majetek

Stal se váš obchůdek terčem zlodějů a nechcete připustit, aby se podobná situace ještě někdy opakovala? Kdybyste nepodcenili bezpečnost a mysleli na to, že ne každý nakupuje za peníze, mohli jste si ušetřit spoustu starostí. Ale jak se říká – pozdě bycha honit. Ideální ochranou před zloději jsou pevné mříže, které nejenže zamezí fyzickému vniknutí, ale už samotnou přítomností devadesát procent potencionálních lupičů odradí. Výrobců, kteří nabízí „dokonalou“ ochranu vašeho majetku přibývá, jako hub po dešti, ale ne každý dokáže nabídnou skutečně kvalitní mříže. My se spolu podíváme na výrobky společnosti Univers, které patří k absolutní špičce.

Zavřete prodejnu a buďte bez starostí

Neustále trpíte špatnými pocity, že se někdo vkrádá do vaší prodejny? Rolovací mříže od Univers udělají podobným myšlenkám přítrž. Jsou určeny pro účinnou mechanickou ochranu výloh, vstupů do prodejen apod. Jsou vyráběny na míru z oceli a i v základním provedení vybaveny motorovým ovládáním. Jednoduchou manipulaci zvládnou i křehké ženy, ani by musely namáhat. Mříže jsou bezúdržbové a výrobce zaručuje maximální stabilitu a pevnost. Kvalitní materiály zaručují dlouhotrvající životnost, takže se nemusíte bát, že je budete muset po pár letech měnit.

Mříže na míru vašim požadavkům

U Univers nic, jako univerzální mříže neexistuje. Všechny se vyrábí na míru požadavků klientů a to výhradně ručně. Samozřejmostí je precizní kontrola všech jednotlivých částí a garance od výrobce. Budete-li mít o nepostradatelný bezpečnostní prvek zájem, stačí kontaktovat výrobce a domluvit si osobní schůzku. Konzultaci je možno provést i telefonicky či na prodejně, ale ideální je pozvat technika do terénu. Sám vám navrhne řešení, které je pro vás nejlepší a domluví se na dalším postupu. Univers nabízí několik typů mříží a to i včetně montáže. Pokud stále váháte, spočítejte si, kolik vás bude stát další násilné vniknutí do objektu. Mříže od Univers ochrání váš majetek a vy budete moct klidně spát.

Publikováno: 07. 06. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: mříže | ochrana objektu | rolovací mříže