Jak na něj zapůsobit? Samozřejmě přes značkové spodní prádlo…

Dostali jste pozvánku na první rande a máte obavy, že je váš tah na branku nedostatečný? Pokud se chcete protentokrát dostat na vyšší metu a zaskórovat, máme pro vás radu. Rozhodně nepodceňujte význam vhodně zvoleného spodního prádla, protože právě jeho prostřednictvím potenciálnímu životnímu partnerovi ukážete, jací doopravdy jste. Ať chcete, nebo ne, spodní prádlo je vaší vizitkou. Samozřejmě můžete do ložnice nakráčet i naostro, ale otázkou je, zda na to máte kuráž. Raději neriskujte a ukažte mu, že máte vkus. Ovšem slipy a trenýrky nechte doma, na první schůzku se příliš nehodí. Sázkou na jistotu jsou boxerky, protože perfektně obepínají zadek a zepředu dotyčnému ledacos napoví. Podstatné je, aby šlo o spodní prádlo na úrovni. S laciným kusem hadru z tržnice velký dojem nezanecháte. Večer pravděpodobně skončí fiaskem a vám zbudou oči pro pláč. Musíte na to jinak – poohlédněte se u specializovaného prodejce a sáhněte po luxusním modelu. Z velkých výdajů nemějte obavy – i levné spodní prádlo může stát za to. S trochou štěstí seženete prestižní značku za akční cenu.

Jaké značky momentálně letí?

Boxerky s logem CK jsou sázkou na jistotu. Kombinace minimalistického designu, příjemných materiálů a dokonalého střihu napoví, že máte vkus. Ke známým propagátorům značky patří Justin Bieber, Marky Mark, Jamie Dornan a další celebrity. Na prádlo od Calvina Kleina si rychle zvyknete a nebudete ho chtít měnit! K nejprodávanějším značkám patří také spodní prádlo od Ralpha Laurena a Diesel. Obojí nabízí podobné vlastnosti jako CK, jen s menší porcí prestiže.

A co trenýrky, opravdu nebrat?

Pokud jsou vám boxerky takříkajíc proti srsti a preferujete volnější střih, budiž. Ale nesmí to být ledajaké trenýrky. Chcete-li mít jistotu, že si neuděláte trapas, pořiďte si prádlo značky Styx, případně trenky Represent, které jsou bezkonkurenční zejména po designové stránce.

Publikováno: 05. 03. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Hanka Trnková

Tagy: značkové spodní prádlo