Hledáte brigádu v Praze? Jde to rychle a jednoduše!

Studujete a hledáte dočasný přivýdělek, který by vylepšil vaši finanční situaci? V tom případě vám nic nebrání v tom, abyste se poohlédli po brigádě. Jenomže ono se to lehce řekne a mnohem hůře provede. Nechcete-li ztrácet čas obcházením všech potenciálních zaměstnavatelů, máme pro vás řešení. Usedněte k počítači a vyťukejte do adresního řádku jenprace.cz. Známý pracovní portál totiž nabízí nejen nespočet pracovních míst, ale také široké spektrum brigád. Proč ztrácet čas, když to jde mnohem rychleji? Portál JenPráce.cz je koncipován tak, aby bylo vyhledávání brigády maximálně intuitivní.

Jak najít brigádu?

Zaměřili jsme se na brigády v Praze, které patří k nejžádanějším. V podstatě jde pouze o dva jednoduché kroky. Zvolíte lokalitu (v našem případě tedy „Praha“) a zaškrtnete požadovaný obor (můžete si vybrat mezi administrativou, obchodem a službami, manuálními pracemi a „ostatními“). Hned poté se zobrazí všechny platné inzeráty, které lze rozkliknout a získat podrobnější informace. Výhoda vyhledávání brigád na pracovním portále JenPráce.cz spočívá také v tom, že součástí inzerátů je i přímý kontakt na zadavatele. Nebudete muset nic řešit přes prostředníka a je jen na vás, jestli se zaměstnavateli ozvete e-mailem nebo telefonicky. Můžete však využít také kontaktní formulář, který je součástí inzerátu. Do něj vložíte životopis, případné přílohy a vepíšete kontaktní a doplňující informace. A dál? To je vše.

Na JenPráce.cz seženete brigádu v Praze i v zahraničí

Díky portálu JenPráce.cz rychle seženete brigádu na léto nebo třeba na celý rok. A nechybí ani atraktivní brigády v zahraničí pro ty, které doma nic nedrží a rádi by si vydělali mnohem větší částky. Tip na závěr: Chcete-li dostávat nabídky jako první, nezapomeňte se přihlásit k odběru newsletteru!

Publikováno: 14. 10. 2014

Kategorie: Práce

Autor: Honza Vodička

Tagy: brigády rychle | brigády v praze | jak najít brigádu