Experis: Profesionálové, kteří sdružují specialisty a náročné zaměstnavatele

Disponujete vzděláním v atraktivním oboru, ale nedaří se vám získat dobře placenou pozici? Jste specialista, který vyžaduje adekvátní zázemí? Anebo naopak vedete úspěšnou firmu a hledáte tým expertů? Ať už stojíte na té či oné straně barikády, máme pro vás řešení. Fakt, že celá řada zkušených programátorů, špičkových manažerů, zkušených účetních a další odborníků nemůže najít uplatnění, neznamená, že po nich není poptávka. Obě zmíněné strany dávají dohromady kvalifikovaní pracovníci z Experis – nového projektu společnosti Manpower Group, která se v oboru zprostředkování pracovních míst pohybuje více než 65 let a patří k nejvýznamnějším subjektům na světě.

Jste specialista?

Neplýtvejte svým potenciálem u zaměstnavatele, který vás nedokáže ocenit a zároveň pro vás nemá maximální uplatnění. Zároveň se vyhněte personálním agenturám, které váš obor neznají. Obrátíte-li se na Experis, rozvoj vaší kariéry nabere na obrátkách. Nebudete jedním z mnoha, ale naopak skutečným specialistou, kterému se dostane prvotřídní péče a individuálního přístupu. Tým zkušených matadorů vás připraví na pohovor a doporučí vám místo, na kterém jste už měli působit dávno. Nabídku odborných pracovních pozic si můžete prohlédnout třeba hned – překvapí vás, že vaši potenciální zaměstnavatelé mají zcela opačný problém jako vy. Marně hledají odborníka!

Jste zaměstnavatel?

Zásadní podíl na úspěchu firmy mají schopní zaměstnanci. Jenomže kde je najít? Ať už máte spadeno na pár freelancerů pro občasnou výpomoc nebo deset programátorů na plný úvazek, Experis vám "dohodí" ty nejlepší. V rámci HR služeb se zabývá také imigračními službami (např. náborem cizinců a zajištěním formalit), osobnostními testy, tréninkovými a upskilling programy. Velmi rychle získáte posilu, která vaší firmu posune daleko před konkurenci. Tak co vy na to? Necháte si poradit od profesionálů z Experis? Personální poradenství vás ve všech ohledech  příjemně překvapí. Další informace najdete na www.experis.cz.

Publikováno: 17. 02. 2015 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Práce

Autor: Honza Vodička

Tagy: personální poradenství | rozvoj kariéry