Nakupování v e-shopech je rutina. Prozradíme vám, jak ušetřit!

Ještě před deseti lety bylo on-line nakupování přinejmenším hudbou budoucnosti. Jistě, čas od času jsme podlehli pokušení a něco si v e-shopech objednali. A netrpělivě čekali, jestli nám domů dorazí skutečné zboží nebo krabice plná starých novin – kdo by také věřil virtuálním prodejcům... Siutace se ovšem velmi rychle změnila, internetových obchodů vyrostlo jako hub po dešti a dnes je využívá téměř každý. Někteří dokonce do té míry, že o kamennou prodejnu zavadí jen náhodou. Důvod je prostý – nakupování na internetu je pohodlné, rychlé a většinou i mnohem výhodnější.

On-line prodejci si mohou dovolit jinou cenovou politiku. Neřeší náklady, které jsou pro „kamenné“ konkurenty nezbytné a nastavují nižší ceny. Ale to dnes řešit nebudeme. Naopak vám prozradíme, jak na internetových nákupech ušetřit ještě výrazněji.

Nakupujete-li v e-shopech pravidelně, pravděpodobně jste zaznamenali nový trend. Prodejci se snaží klientelu nalákat na zajímavé slevy, které lze uplatnit prostřednictvím slevových kuponů a kódů. Ty zobrazuje většinou rozmisťuje na spřátelených webech nebo v reklamních článcích. I váš oblíbený prodejce určitě čas od času uspořádá podobnou akci a byla by škoda ji nevyužít. Často jde o slevy v řádu desítek procent, které se konečnou cenou pořádně zamávají. Otázkou je, kde slevový kód hledat...

Nechcete-li ztrácet čas sondováním nelepší slevy, jednoduše si ji vyhledejte na specializovaném portálu SlevovýKupon.net. Právě zde se totiž soustředí značné množství aktuálně platných kuponů a kódů. Momentálně jich na vás čeká více než 1 600 a je tedy z čeho vybírat. Slevy můžete hledat pomocí klasického vyhledávání (zadáte název), nebo se po nich podívat v konkrétní kategorii. Každý slevový kupón obsahuje přesné informace o probíhající akci (tedy výši slevy, dobu platnosti a případná omezení) a jediné, co musíte pro jeho zobrazení udělat, je rychlá a bezplatná registrace.

Díky portálu SlevovýKupón.net už nebudete ztrácet čas hledáním slevových akcí a dokonce ani procházet portál samotný. Registrujete-li se k odběru vybraných novinek, bude vám chodit upozornění na probíhající slevu mailem.

Foto: sxc.hu

Publikováno: 10. 06. 2013

Kategorie: Nakupování

Autor: Honza Vodička

Tagy: slevový kód | slevový kupón | slevovykupon.net