Domů » Pryč se starou, je čas udělat místo nové!
Bydleni

Pryč se starou, je čas udělat místo nové!

Není nad to, když se po perném dni uvelebíte na pohodlné sedačce, která je zároveň ozdobou celého interiéru. Máte takovou v obývacím pokoji i vy, nebo je vaše stávající sedačka dávno za zenitem? Pokud nevyhovuje vašim představám a chystáte se ji poslat do důchodu, jistě nepohrdnete několika praktickými tipy, které vám výběr usnadní!

I sedací soupravy podléhají trendům, ale některé vlastnosti se nemění. Vaše nová sedačky musí být nejen sexy, ale zároveň nadčasová a nadprůměrně komfortní. Zkrátka a dobře nefalšovaná dominanta interiéru, která bude váš vytříbený vkus reprezentovat i po letech…

Bílá je sázkou na jistotu, ale trendy jsou i přírodní tóny

Dilema číslo jedna zní – která barva je ta pravá? Obecně lze říct, že se do prostornějších a prosvětlených interiérů i tmavší kousky, ale v malém obýváčku nic podobného neriskujte. Současné trendy hovoří pro bílou a světlé béžovou, které jsou bohužel poněkud nepraktické (rodiny s malými dětmi by mohly vyprávět…). Velmi dobře vypadají jemné přírodní tóny a za určitých podmínek i energické barvy jako červená nebo žlutá. V každém případě se vyvarujte komplikovaných vzorů, které zažily dobu největší slávy někdy v devadesátých letech – ty jsou totálně out.

Sedaci souprava

Na velikosti záleží

Dispozice a velikost sedací soupravy trendům nepodléhá a řiďte se podle stejných pravidel jako v době, kdy jste sedačku vybírali naposledy. Ale abychom vám osvěžili paměť…

Zohledněte orientaci a velikost místnosti a sedačku vždy umístěte tak, abyste neseděli zády ke dveřím. Prostorné bydlení, ve kterém je obývací pokoj propojen s kuchyní, můžete opticky rozdělit pomocí rohové sedací soupravy do písmene L. V malém obýváku by naopak měla být subtilní sedačka, která nezabere příliš mnoho místa.

Praktické jsou sedací soupravy s úložným prostorem a zabudovanými odkládacími plochami. Pokud vám dělá vrásky nedostatek prostoru, spojte příjemné s užitečným a využijte sedačku i v tomto směru.

Na co se posadit?

Čalouněná, nebo kožená? Záleží na tom, kolik chcete „pustit žilou“. Z praktického i estetického hlediska je ideální volbou pravá kůže, která se velmi lehce udržuje, evokuje dojem luxusu a vypadá jako nová i po letech. Vypadá dobře v kombinaci s masivním dřevem i nerezovým rámem a je k mání v mnoha barevných variantách. Stačí si vybrat!

A vy si můžete vybrat třeba na www.nejlepsi-nabytek.cz. Známý prodejce nabízí nepřeberné množství moderních sedaček za super ceny a kromě toho poskytuje kompletní servis od A do Z. Vaši novou sedací soupravu vám dopraví až domů, nainstaluje a to zcela zdarma! rohova sedacka

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije