Zábava

Šicí stroje přímo z Šicího centra

Oddáváte se ve svém volnu vyšívání či patchworkingu? V tom případě by vás měla zaujmout nabídka společnosti Šicí centrum Haišman, které se specializuje na prodej šicích strojů, nití, overlocků, ale i galanterie a patchwork. Vzhledem k tomu, že na českém trhu působí již od roku 1990, můžeme bez nadsázky napsat, že jde o jednoho z nejzkušenějších tuzemských prodejců s nejširším sortimentem vůbec. A proč by vás měla nabídka Šicího centra zajímat?

Šicí centrum Haišman dovezlo svůj vůbec první šicí stroj již před dvaadvaceti lety. Šlo o německý model PFAFF, při čemž později se nabídka rozšířila o látky na patchwork, časopisy, ale i šicí nitě šití a žehlící techniku. S postupem času se stal z Šicího centra výhradní zastupitel německé firmy PFAF a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Od roku 2002 pak začala distribuovat také šicí stroje známého německého výrobce Husqarna Bobbin a Viking.

V nabídce momentálně najdete skutečně širokou nabídku nití všeho druhu, umělé vyšívací hedvábí, kovové, látací, vyšívací a overlockové efektní nitě nitě, stejně jako nitě transparentní, quiltovací a spodní. Součástí sortimentu je i kompletní příslušenství a látky na patchwork a to od nití až po šicí stroje.

Jak sami vidíte, nabídka je opravdu bohatá a na své si přijdou jak profesionální švadleny, tak ti, kteří mají šití a vyšívání jako svůj koníček.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije