Šicí stroje přímo z Šicího centra

Oddáváte se ve svém volnu vyšívání či patchworkingu? V tom případě by vás měla zaujmout nabídka společnosti Šicí centrum Haišman, které se specializuje na prodej šicích strojů, nití, overlocků, ale i galanterie a patchwork. Vzhledem k tomu, že na českém trhu působí již od roku 1990, můžeme bez nadsázky napsat, že jde o jednoho z nejzkušenějších tuzemských prodejců s nejširším sortimentem vůbec. A proč by vás měla nabídka Šicího centra zajímat?

Šicí centrum Haišman dovezlo svůj vůbec první šicí stroj již před dvaadvaceti lety. Šlo o německý model PFAFF, při čemž později se nabídka rozšířila o látky na patchwork, časopisy, ale i šicí nitě šití a žehlící techniku. S postupem času se stal z Šicího centra výhradní zastupitel německé firmy PFAF a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Od roku 2002 pak začala distribuovat také šicí stroje známého německého výrobce Husqarna Bobbin a Viking.

V nabídce momentálně najdete skutečně širokou nabídku nití všeho druhu, umělé vyšívací hedvábí, kovové, látací, vyšívací a overlockové efektní nitě nitě, stejně jako nitě transparentní, quiltovací a spodní. Součástí sortimentu je i kompletní příslušenství a látky na patchwork a to od nití až po šicí stroje.

Jak sami vidíte, nabídka je opravdu bohatá a na své si přijdou jak profesionální švadleny, tak ti, kteří mají šití a vyšívání jako svůj koníček.

Publikováno: 20. 11. 2012

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: galanterie | látky | nitě | patchworking | šicí stroj | šití | vyšívání