Podnikání

Najděte si kancelář, o které jste vždy snili

Potřebujete lepší a větší kancelář? Nejlépe v atraktivnější lokalitě, která bude pro klienty a partnery dostupnější? Což o to, volných kanceláří je docela dost, ale najít takovou, která by splnila všechny požadavky a zároveň příliš nezatížila rozpočet, není vůbec snadné. Pokud se v oboru neorientujete a nechcete ztrácet čas, obraťte se na někoho, kdo se v problematice vyzná a nabídne vám ideální alternativu. A není nikdo renomovanější než společnost Cushman & Wakefield, která během své bezmála stoleté působnosti vybudovala více než 200 kanceláří v 61 zemích světa. Od roku 1993 působí i v České republice a v širokém portfoliu služeb nechybí ani poradenství v oblasti komerčních realit.

Využijte komplexní služby i vy

Společnost Cushman & Wakefield vám pomůže nejen s koupí a prodejem, ale také pronájmem, správou a případným financováním nemovitosti. V případě zájmu můžete využít i další služby jako je analýza portfolií, průzkum trhu, strategické plánování, oceňování nemovitostí a nejrůznější konzultační služby. Vraťme se však k tomu, co nás dnes zajímá nejvíc a to je pronájem kanceláře. Najít vhodné kanceláře k pronájmu je s pomocí Cushman & Wakefield rychlé a jednoduché. Můžete tak učinit sami a využít vyhledávání na webu czech-office.cz. Stačí zadat požadovanou lokalitu, případně další kritéria a obratem se vám zobrazí všechny dostupné kancelářské prostory. A to včetně doplňujících informací a kontaktních údajů na zprostředkovatele.
Nejste-li si svou volbou jistí, neváhejte využít odborného poradenství. Dostane se vám objektivního doporučení, na základě kterého ušetříte nejen spoustu peněz, ale i času. S Cushman & Wakefield je pronájem kanceláři mnohem jednodušší…

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije