Nepodceňujte výběr spodního prádla na spadní a mile překvapte svého partnera!

Vzhledem k tomu, že v posteli trávíme v průměru šest až osm hodin denně, bychom měli věnovat dostatek pozornosti nejen výběru matrace, ale také spodního prádla, ve kterém usínáme. Na spánku v partnerově tričku a v kalhotkách není vůbec nic špatného, ale přesto vám dokážeme, že je svět dámského prádla mnohem pestřejší.

Největší oblibě se stále těší klasická dámská pyžama, jejichž nabídka je opravdu bohatá. Výběr je otázkou vašeho vkusu a samozřejmě i momentální situace. V průběhu letních měsíců vám přijdou vhod prodyšné materiály a krátké rukávy, ale jakmile se teploty přiblíží k nižším hodnotám, vsaďte na teplejší tkaniny. Chcete-li na partnera udělat dojem, oblečte se do něčeho průsvitnějšího. I dámské pyžámko může být neuvěřitelně sexy...

Pokud vám dvoudílná pyžama z nějakého důvodu nesedí, nevadí. Skvělou službu vám udělají dámské noční košilky a stejně jako v případě pyžama, i zde máte volnou ruku s výběrem materiálu a designu. Chystáte-li se však spát „na ostro“, nezapomeňte pravidelně měnit povlečení.

Zajímavým artiklem jsou také dámské župany, ale v jejich případě musíte být obezřetní s výběrem vhodného střihu. Župánky jsou určené především pro „pokoupelové“ nošení a chcete-li, aby se vám spalo pohodlně, vyberte si takový, který je opravdu na spaní.

Ať už vaše volba padne na kterýkoliv typ prádla, vždy dobře nakoupíte v e-shopu emanuela.cz. Prodejce nabízí prádlo pro dámy i pány a veškeré zboží drží skladem. Samozřejmostí je možnost výměny (nebudete-li vám vybrané prádlo sedět) a vzhledem k zastoupení prémiových značek můžete počítat s vysokou kvalitou.

Publikováno: 23. 08. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: dámské spodní prádlo | dámské župany | erotické dámské prádlo | noční košile | noční košilky