Seznamka, která vám může změnit život

Podzim není zrovna pozitivní období, co říkáte? Počasí je pod psa a většina lidí má náladu zrovna tak. Navíc jsou všichni z neznámého důvodu strašně zaměstnaní a nikdo si na vás neudělá ani pár minut čas. Pokud si připadáte jako kůl v plotě, rozhodně nejste sami. Jenomže na rozdíl od vás, spousta lidí ví, jak s danou situací naložit. A protože to víme taky, poradíme vám. Žijeme přece v jednadvacátém století, době kybernetiky – niky vás nenapadlo, že byste mohli zkusit štěstí a narazit na spřízněnou duši skrze seznamku?

Obezřetnost je na místě, ale nedůvěru stranou

Seznamka v mnoha lidech budí pocit nedůvěry, nutno však podotknout, že doba, kdy byl každý druhý uživatelský profil snůškou výmyslů, je dávno ta tam. Lidé si už pomalu (a že jim to trvalo) na přítomnost virtuálních seznamek, jakožto i na anonymitu internetu zvykli a jak se zdá, začali je využívat tak, jak by měli. To samozřejmě neznamená, že nemůžete narazit na někoho, kdo se vydává za někoho úplně jiné. Můžete, ovšem pravděpodobnost je mnohem menší, něž před několika lety. Mimo jiné, nemůžete přece donekonečna trpět nedůvěrou – s takovou byste opravdu mohli zůstat sami...Vraťme se však k onu místu zaslíbenému, kde na vás čeká celá řada nových kamarádů a kdo ví, třeba i osudová láska.

Místo, kde se rozhodně nebudete nudit

Na PeopleLovePeople.com, portál pro mladé, jste již možná v minulosti narazili. Kromě toho, že si zde můžete psát svůj blog, vyzpovídat se ve zpovědnici a čist či přidávat vtipy, básničky, povídky, pohádky a citáty, je součástí webu také přehledná seznamka. Jednoduše se zaregistrujete, vyplníte profil a zařadíte se do správné kategorie. Nezáleží na tom, zda hledáte kamaráda či partnera, muže nebo ženu. Na PeopleLovePeople.com je spousta podobně smýšlejících mladých (ale i starších) lidí a velmi snadno zde najdete někoho, díky komu bude váš život opět plnější.

Publikováno: 23. 11. 2012

Kategorie: Nezařazené

Autor: Honza Vodička