Fenomén jménem skateboarding

Kdo by to byl řekl, že se s náhražky surfu stane arenalinový sport, kterému začnou holdovat miliony lidí po celém světě. Někdy v polovině dvacátého století došly californským surfařům vlny a nezbylo jim, než se na nějaký čas zabavit jinak. Stloukli k sobě několik prken a kolečka z kolečkových bruslí a první skateboard byl na světě. Od toho současného se sice poněkud lišil, ale u tehdy se na něm daly zdolávat nejrůznější překážky a zažít vzrušení. Postupem času se měnil nejen samotný tvar prkna, ale i tvář skateboardingové kultury. Ta se neodmyslitelně pojí zejména s módou. Pohodlné baggy pants a skate botky nosí i lidé, kteří na prkně nikdy v životě nestáli.

Máte rádi pohodlí a kvalitu?

Popularita skateboardingové módy je dána nejen originálním designem, ale i perfektním zpracováním a kvalitními materiály. V skate oblečení budete nejen skvěle vypadat, ale zároveň se cítit velmi pohodlně. A to je přece pro jízdu na skatu nejdůležitější. Jen málokterý rider si na sebe vezme přiléhavé cyklistické oblečení nebo mrkváče. Abyste se cítili pohodlně, však nemusíte bezpodmínečně jezdit na prkně. Udělejte si radost dokonalými hadříky a staňte se středem pozornosti, kamkoliv se jen hnete. Počítejte však s tím, že si za ně připlatíte, kvalita a styl zkrátka něco stojí. Chcete-li přeci jen ušetřit a to až desítky procent, nakupujte oblečení a skate boty online.

Přidejte se k maniakům na prknech

Rozhodli jste se, že si pořídíte první skateboard, snowboard, longboard či jiný board, případně doplníte šatník? Navštivte boardmania.cz a vyberte si z produktů nejznámějších výrobců. E-shop se sice specializuje na značku DC, ale objednat si můžete i hadříky značek Nugget, Horsefeathers, Fox a další. Neměli byste zapomenout, že základem jsou pořádné boty. Na boardmania.cz si můžete z pohodlí domova objednat dětské, pánské i dámské skate boty, které jsou vhodné nejen na ježdění na skateboardu, ale i běžné chození. Největší zájem je o boty DC, které se mohou pochlubit nezaměnitelným designem a ergonomií. Vaše nohy se v nich budou cítit jako v bavlnce.