Zábava

Léto v rytmu Havany

Kdy jindy si užívat koupání, opalování, grilování a popíjení osvěžujících drinků, než teď, v létě? Patříte-li k milovníkům zábavy, festivalů a zároveň si potrpíte na kvalitní pití, spojte příjemné s užitečným a vydejte se na párty s Havanou! Havana Club je notoricky známý kubánský rum, jehož kořeny sahají do města Santa cruz del Norte, kde se vyrábí již od roku 1878. Letos, stejně jako v minulých letech, bude součástí populárních festivalů, jako je Sázavafest, Macháč, či Transfusion. Užijete si nejen perfektní program, ale i spoustu dárků, které pro vás Havana Club připravila na baru. Kdo zůstane doma, bude litovat!

Mácháč (24. – 25.8.)

Máte rádi rovné beaty? Dvanáctý ročník kultovního festivalu je jednou z mála skutečných plážových párty a bude se konat na pláži Klůček v Doksech. Pohoda, koupání a skvělá muzika v podání švédských Dada Life nebo Felix Da Housecat. K dokonalé atmosféře nesmí chybět některý z drinků. Více informací o festivalu najdete na www.festival-machac.cz.

Trancefusion (29.9.)

Z pláže do haly! Trancefusion proběhne jen o měsíc později v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Milovníci trance dobře ví, že si tuto srdeční záležitost nemohou nechat ujít. Jedinečnou párty vás provede britský DJ Lange, němečtí Cosmic Gate a další hvězdné obsazení. A nebude chybět ani bar s Havanou. Je libo mojito, nebo raději cuba libre? Na tenhle trancefusion nezapomenete! Více informací o akci najdete na www.trancefusion.cz.

Havana Club je nepřekonatelný společník a to nejen v létě. Nezapomeňte však na to, že pít se má s Mírou. Vzhledem k jemné chuti totiž u Havany snadno zapomenete, že má skoro 40 voltů!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije