Léto v rytmu Havany

Kdy jindy si užívat koupání, opalování, grilování a popíjení osvěžujících drinků, než teď, v létě? Patříte-li k milovníkům zábavy, festivalů a zároveň si potrpíte na kvalitní pití, spojte příjemné s užitečným a vydejte se na párty s Havanou! Havana Club je notoricky známý kubánský rum, jehož kořeny sahají do města Santa cruz del Norte, kde se vyrábí již od roku 1878. Letos, stejně jako v minulých letech, bude součástí populárních festivalů, jako je Sázavafest, Macháč, či Transfusion. Užijete si nejen perfektní program, ale i spoustu dárků, které pro vás Havana Club připravila na baru. Kdo zůstane doma, bude litovat!

Mácháč (24. - 25.8.)

Máte rádi rovné beaty? Dvanáctý ročník kultovního festivalu je jednou z mála skutečných plážových párty a bude se konat na pláži Klůček v Doksech. Pohoda, koupání a skvělá muzika v podání švédských Dada Life nebo Felix Da Housecat. K dokonalé atmosféře nesmí chybět některý z drinků. Více informací o festivalu najdete na www.festival-machac.cz.

Trancefusion (29.9.)

Z pláže do haly! Trancefusion proběhne jen o měsíc později v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Milovníci trance dobře ví, že si tuto srdeční záležitost nemohou nechat ujít. Jedinečnou párty vás provede britský DJ Lange, němečtí Cosmic Gate a další hvězdné obsazení. A nebude chybět ani bar s Havanou. Je libo mojito, nebo raději cuba libre? Na tenhle trancefusion nezapomenete! Více informací o akci najdete na www.trancefusion.cz.

Havana Club je nepřekonatelný společník a to nejen v létě. Nezapomeňte však na to, že pít se má s Mírou. Vzhledem k jemné chuti totiž u Havany snadno zapomenete, že má skoro 40 voltů!

Publikováno: 22. 08. 2012 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: cuba libre | havana club | kubánský rum | mojito