Zdraví

Nejlepší zubaři v Praze? Do ordinace Mazur & Pšeničný se budete těšit!

Máte ve svém okolí někoho, kdo rád chodí k zubaři? Návštěva stomatologa není příjemná ani pro ty, kteří mají naprosto zdravý chrup, natož pro ty ostatní. Preventivní prohlídky se ale nevyplácí zanedbávat a to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je skutečnost, že pokud lékař zavčasu „podchytí“ začínající onemocnění, vyhnete se bolestivé a zdlouhavé léčbě. Druhým důvodem je riziko zrušení karty. Stomatologů je málo a pokud se na preventivní prohlídky opakovaně nedostavíte, budete se muset poohlédnout po jiné ordinaci. Je to i váš případ, nebo jen nejste se stávajícím zubařem spokojení? V tom případě se vydejte do zubní ordinace Mazur & Pšeničný, která momentálně přijímá nové pacienty.
Pražská zubní klinika si získala renomé především díky velmi kvalitním implantátům. Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha vyrábí vyhlášený švýcarský výrobce, společnost Straumann. Komponenty jsou z ušlechtilého titanu a jde o nejpřirozenější náhradu ztraceného zubu. Zkušení stomatologové dbají na funkčnost, ale také estetiku, protože stav chrupu o jeho majiteli leccos vypovídá. Dalším důvodem pro návštěvu je i mikroskopická stomatologie. Zubní lékaři disponují moderně vybavenou klinikou, ve které nechybí operační mikrokop. Díky tomuto zařízení má lékař vynikající přehled o prováděném zákroku a pravděpodobnost úspěšného ošetření výrazně vzroste. Využití operačního mikroskopu v rámci ošetření kořenových kanálků snižuje riziko neúspěchu až o 50 %.
Nejdůležitější ze všeho je ale výše zmíněná prevence. Noví klienti podstoupí vstupní prohlídku, díky které lékař získá přesné informace o stavu klientova chrupu a poté s ním zdravotní stav zkonzultuje a naplánuje další případná ošetření. Samozřejmostí je lidský, individuální a maximálně vstřícný přístup, který oceníte především v případě dlouhodobější léčby. Pokud vás trápí zašedlé, žluté nebo nejednotně barevné zuby a toužíte po sebevědomém úsměvu, nechte si chrup vybělit. Zubní lékař Mazur & Pšeničný nabízí šetrné bělení zubů bez rizika poškození skloviny. Jde o nekomplikovaný zákrok, díky kterému váš chrup opět získá krásnou barvu a to bez ohledu na to, jestli jste se pro bělení rozhodli kvůli špatné hygieně nebo vrozené vadě. Chcete se dozvědět další informace o stomatologických ošetřeních, které jsou pro vynikající stomatology z pražské zubní kliniky denní rutinou? Najdete je na www.mazur.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije