Zdraví

Houbaříte? Ganodermu si z lesa jen tak neodnesete…

Čína je kolébkou tradiční medicíny, jejíž součástí není jen akupunktura, akupresura a další netradiční metody, ale i celá rostlin, které se pyšní blahodárnými a často až neuvěřitelnými účinky. V posledních desetiletích je „znovuobjevuje“ i zbytek světa a jak se zdá, nedáme na ně dopustit ani my Češi. Rostliny a jejich plody řadíme mezi takzvané doplňky stravy, pravidelně je konzumujeme a čekáme, že se nám s jejich pomocí podaří vykoupit zdraví, kterému dáváme zabrat jinak nezdravým životním stylem. Doplňky stravy bohužel nejsou všelék, ovšem nelze jim upřít, že dokáží organismus pěkně nakopnout. Skvělým příkladem je i houba Ganoderma, jejíž dlouhodobá konzumace slouží jako prevence proti celé řadě chorob.

Že vám Ganoderma nic neříká? Inu nejde o houbu, kterou byste si mohli nasbírat tam u vás za lesem. Ve skutečnosti je velmi vzácná a její sběr obtížný. Podaří-li se vám ji najít, pravděpodobně vám uschne. Doslova ztvrdne na povrchu a v krajních případech se může proměnit v jed. Zní to hrozivě? Jak jsme se tedy dozvěděli, že ganoderma čistí krev, nemá močopudné účinky, podporuje činnost kardiovaskulárního systému, reguluje činnost střev, tlumí kašel a v neposlední řadě výrazně omezuje nárůst nádorů? Nebudeme vás dlouho napínat, v roce 1970 byla v Japonsku aplikována účinná metoda, díky které lze houbu úspěšně pěstovat i na plantážích.

Jedním z nejvýznamnějších producentů je i závod DXN. DXN plantáže ganodermy patří k největším svého druhu a disponují všemi certifikáty o kvalitě a a kreditaci. Díky propracovanému marketingu jsou nyní výrobky s obsahem houby distribuovány ve všech koutech světa a v nejrůznějších podobách s ji lze koupit i u nás. O své zdraví můžete pečovat speciální kávou, šťávou, nejrůznějšími cukrovinkami, ale i klasickými kapslemi. Kromě doplňků stravy existuje i celá řada kosmetických produktů, které napomáhají v odstraňování nečistot a obnovy zdravého vzhledu pokožky. Pokud vás její účinky zaujaly, přečtěte si o ni více přímo na stránkách DXN.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije