Všichni si užívají wellness víkendy. Díky slevám můžete i vy!

Ptáte se, kde ostatní berou tolik energie a elánu? Zeptejte se jich, jak tráví víkendy. Odpověď vás možná překvapí – stále více lidí se totiž oddává radovánkám v luxusním prostředí wellness hotelů. Jak je ale možné, že si to mohou dovolit? Důvod je prostý, na rozdíl od vás totiž využívají atraktivní slevy, díky kterým jsou wellness pobyty dostupné pro každého. Zajímá vás, proč byste se čas od času měli vydat na regenerační kůru i vy a kde najdete zmíněné slevy?

Dejte si pauzu a zajeďte si na wellness víkend

Wellness pobyty jsou takříkajíc v kurzu. Ať už si zaplatíte plnohodnotnou týdenní dovolenou, nebo jen prodloužený víkend, rozhodně se vyplatí. Zapomenete na každodenní starosti a dáte odpočinout svému znavenému tělu i duši. Pracovní koloběh a péče o domácnost jednoho zmůže a není nic lepšího, než si alespoň na pár dní užívat nejrůznější ozdravné procedury.

Díky slevovým voucherům ušetříte tisíce

Pokud jste si doposud mysleli, že relaxační pobyty stojí spoustu peněz, vyvedeme vás z omylu. Pořídíte-li si slevový voucher, ušetříte třeba i několik tisíc korun. Což přijde vhod nejen po Vánocich, kdy jsou naše peněženky vyždímané, ale i po celý rok. Když se nabízí možnost ušetřit, proč toho nevyužít?

Největší slevy najdete na NewGo.cz

Buďme však trochu konkrétnější. Kde byste měli slevy wellness pobytů hledat? Zkuste to na portálu NewGo.cz, kde najdete vouchery na slevu řádově v desítkách procent. Výjimkou nejsou ani pobyty za třetinu původní ceny – to už zní opravdu zajímavě, nebo ne? NewGo.cz nabízí pestrou nabídku slev pobytů v České republice, na Slovensku i v dalších zemích. Chcete-li překvapit svého partnera nezapomenutelným zážitkem, objednejte si voucher na wellness pobyty pro dva. Anebo s sebou přiberte i zbytek rodiny. Zatímco vy se budete oddávat příjemné masáži, děti si vyhrají v hotelovém bazénu nebo na přilehlém hřišti. Nepromeškejte svou příležitost – slevy wellness pobytů jsou časově omezené a kdo zaváhá, musí si počkat na jinou nabídku. Pro jistotu se přihlaste k odběru novinek, ať žádnou slevu zbytečně nepromeškáte.

Publikováno: 03. 01. 2015 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: wellness pobyty slevy | wellness pro dva