Objevte účinky kotvičníku zemního aneb přírodní viagry

I váš sexuální život postrádá onu jiskru, díky které jste mohli na začátku vztahu promilovat takřka celou noc? Nic si z toho nedělejte, s postupem času se vášeň pomalu, ale jistě vytratí téměř z každého vztahu. Milenci si „zevšední“ a nevyhledávají sex zdaleka tak často jako dřív. Ztráta libida však není ještě není důvod k hledání jiného sexuálního partnera. Naopak, je to pořádná výzva ke hledání způsobu, jak vášeň obnovit. A zatímco někteří sází na změnu prostředí a vyhledávají hrátky na prapodivných místech, jiní volí osvědčenou taktiku v podobě afrodiziak. Látky, které podporují sexuální apetit, jsou populární od pradávna. Některé skutečně fungují, jiné jsou spíše jakýmsi placebem.

Znovuobjevená bylina

Přípravků s údajnými afrodiziakálními účinky je skutečně velmi mnoho. Nechcete-li si však hrát na pokusného králíka a testovat, jestli ta či ona látka skutečně funguje a do jaké míry, vyzkoušejte kotvičník forte. Nutno podotknout, že nejde o žádnou převratnou novinku. Sílu byliny s latinským názvem tribulus terrestris znali a hojně využívali již naši předkové. Postupně však upadla do zapomnění a až do nedávna sloužila pouze jako okrasná rostlina, kterou si pro radost pěstovalo pár botanických nadšenců. Její účinky byly naštěstí „znovuobjeveny“ a momentálně se těší obrovské popularitě takřka na celém světě. Kromě toho, že viditelně podporuje chuť k milování, působí pozitivně na celý organismus. Obsahuje celou řadu potřebných látek, které snižují hladinu cholesterolu, podporuje rozklad močových kamenů a tuků v krvi, tlumí tachykardii, zlepšuje krevní oběh a tak všelijak podobně.

Neztrácejte čas vařením čaje a vyzkoušejte silný extrakt

Kotvičník zemní je poměrně dostupný a můžete na něj narazit v celé řadě specializovaných prodejen, ale i na internetu. Většinou je však nabízen ve formě nadrcené byliny, ze které se připravuje čajový odvar. I ten je samozřejmě velmi účinný, nicméně velmi nepraktický. Příprava čaje zabere spoustu času a aby byly se účinky viditelně projevily, museli byste denně vypít minimálně 0,75 litru tekutiny. Mnohem praktičtější je proto silný extrakt, který se prodává pod názvem Kotvičník Forte. Pouhými 15ti kapkami (2 x denně) dosáhnete stejného efektu, jako při jednorázovém vypití 0,75 litru čaje a extrakt si navíc můžete vzít všude s sebou. Kotvičník Forte je nejsilnější extrakt svého druhu a oblíbili si ho i na Slovensku. Jde o 100 % přírodní přípravek, jehož účinky je možno pozorovat již po dvou dnech užívání. Objednat si ho můžete z pohodlí domova na kotvicnikforte.com a v případě nespokojenosti jednoduše dostanete peníze zpět.

Publikováno: 13. 02. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: kotvičník | kotvičník forte | kotvičník zemní | přírodní afrodiziakum | účinky kotvičníků