Dejte si dílnu do pořádku

Strávili jste zimu zalezlí u televize a až s příchodem jara se vám do žil vlila nová míza? Jaro je období, kdy se ze zimního spánku budí nejen zvířata, ale také kutilové a chalupáři. A jak jste na tom vy? Kolik restů z konce minulého roku na vás teď z jara čeká? Vašemu bydleníi zahrádce by jistě prospěla menši rekonstruce, nebo alespoň pár drobných úprav. Koukali jste se už do vaší dílny? Možná, že byste měli začít právě tam. Dejte si do pořádku místo, na kterém budete trávit spoustu volného času.

S chutí do toho...

V neuklizené dílně vám práce nepůjde zdaleka tak od ruky. Předně je třeba protřídit veškeré nářadí a vyřadit to, které vypadá, že už vám při práci dvakrát nepomůže. Máte ve svých skříňkách nářadí, které jste "zdědili" po otci či dokonce dědečkovy? S největší pravděpodobností ho už nebudete potřebovat. Přišel ten správný čas pořídit si nové pilky, šroubováky, kladívka, brusné kotouče a kdoví, co ještě. S kvalitním nářadím vám půjde práce od ruky a nebudete trávit zbytečně moc času u rutinních oprav a údržby. Pokud se vám pro nářadí nechce do kamenné prodejny, můžete si ho objednat online. Znamenitou volbou je internetový obchod cbn.cz, kde je k mání veškerý sortiment značkového nářadí za velmi nízké ceny.

Trocha psychologie na závěr

Nářadí už máte doma, otázkou však je, kam s ním. Pokud je vám v dílně poněkud těsno, pořiďte si praktické regály a poličky, které vám ušetří mnoho místa. Nové šroubováky a další nářadí si rozmístěte podle potřeby tak, abyste měli vždy všechno potřebné po ruce. Předtím, než nový nábytek umístíte, prostory vymalujte. Bílá je poměrně nepraktická, ale tmavé barvy působí depresivně. Ideální jsou okrové tóny, které se tak rychle nezašpiní a zároveň interiér dostatečně prosvětlují. A vaše dílna bude jako nová.

Publikováno: 19. 03. 2012

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: cbn.cz | kvalitní nářadí | nářadí | nářadí kniplex