Horké tipy

Nepodceňujte výběr ručního nářadí. Vyžadujte kvalitu!

Žádné bydlení se neobejde bez pravidelné údržby a ať už bydlíte v bytě nebo rodinném domě, čas od času musíte vzít do ruky šroubovák, kladívko nebo třeba aku-vrtačku. Kvůli jednoduchým opravám a úpravám přece nebude volat řemeslníka. Navíc si budete připadat jako muž, který si poradí v každé situaci a uděláte dojem na svou partnerku. Zkušenosti získáte časem, nicméně se neobejdete bez nářadí. A nechcete-li si každou drobnost půjčovat od souseda, nezbude vám, než si pořídit vlastní výbavičku. Prozradíme vám, jak na to. Profesionálové moc dobře ví, po jaké značce sáhnout a na co si dát při výběru pozor. Sváteční kutilové ale – ve snaze ušetřit – často volí ty nejlevnější výrobky. Jenomže to se v segmentu nářadí (a především toho elektrického) příliš nevyplácí.
Levné sice nemusí znamenat vyloženě nekvalitní, ale v případě elektrického nářadí to v praxi bohužel takto chodí. Cenový rozdíl mezi špičkovým a neznačkovým zboží přitom není tak velký a z dlouhodobého hlediska si ušetříte spoustu času, námahy a v neposlední řadě i peněz. narex S ohledem na to, jak často hodláte to, či ono nářadí využívat, se zaměřte na výkon, ergonomii a kvalitu zpracování. Kupovat profesionální aku-vrtačku na dotahování šroubků u nábytku, je samozřejmě zbytečné. Přesto se poohlédněte po značkovém hobby nářadí, které vám vydrží mnohem déle než „no name“ pomocníci. A co se týče zmíněné ergonomie, tu oceníte vždy, když budete nářadí třímat v ruce delší dobu.
Rozhodnete-li se jít cestou kvality, dejte si pozor na všudypřítomné falzifikáty známých značek. Nakupujte jen u prověřených prodejců, kteří jsou součástí autorizované dealerské sítě. Za zmínku stojí specializovaný e-shop dobre-ceny.cz, kde najdete široké spektrum ručního nářadí značek jako Narex, Milwaukee nebo Makita. Prodejce vám s výběrem ochotně poradí a budete-li mít cestu do Kroměříže, můžete se stavit i do kamenné prodejny. Pamatujte si, že kvalitní nářadí vám usnadní spoustu práce. Nekvalitní výrobky vám naopak přidělají spoustu starostí a hrozí, že vypoví službu v tu nejnevhodnější chvíli.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije