Bydleni

Máte si na zahradě na co sednout? Vyberte si lavičku podle svého gusta!

Léto je v plném proudu a při pohledu na teploměr nabýváme dojmu, že jsme se zrovna octli v některé z exotických destinací. Sluníčko pálí ostošest a a nám nezbývá, než se zchladit v bazénu a pak hurá někam do stínu. A znáte příhodnější místo než lavičku u vašeho oblíbeného stromu? Počkat, vy si skutečně nemáte na co sednout a nechcete se vydat napospas klíšťatům? Máme pro vás dobrou zprávu – prozkoumali jsme sortiment českého výrobce zahradního nábytku, společnosti KOVO-ART a našli v něm lavičky, které vám poskytnou dostatek pohodlí a navíc vaší zahradě přidají i na estetice.

Máte rádi přírodní materiály? V tom případě se vám budou líbit sestavy z jehličnatého dřeva, které jsou k mání v mnoha designových variantách. Můžete si je nechat vyrobit s povrchovou úpravou, nebo si je přizpůsobit dle libosti. V nabídce je piknikový set, venkovní lavičky, ale také varianta se stříškou, která je sice primárně určena jako odpočívadlo na cyklostezce, ale poslouží vám i jako menší altánek.

Co se týče zmíněných laviček, je jen na vás, zda sáhnete po bezúdržbové variantě z kvalitní oceli, nebo velmi stylovém kousku vyvedeném v kombinaci masivního dřeva a kovu. V případě laviček z betonu se můžete spolehnout na účelný design, pevné spoje a skvělou stabilitu. Betonu navíc nevadí ani nepříznivé počasí a budou vám na zahradě dělat společnost velmi dlouho. Lavičky KOVO-ART jsou kvalitní, dobře vypadají a rozhodně vám nebudou dělat ostudu.

KOVO-ART má i něco pro vaše děti. Dětské domky z masivní konstrukce z hoblovaného řeziva mají certifikaci pro použití na dětských hřištích a o bezpečnost se proto opravdu bát nemusíte. A protože v nabídce nechybí ani kolotoče, pískoviště a pružinové houpačky, můžete svým potomkům zřídit vlastní soukromé hřiště. Nabídka laviček, zahradních souprav, dětských hřišť a dalších produktů na vás čeká na webu www.kovo-art.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije