Máte si na zahradě na co sednout? Vyberte si lavičku podle svého gusta!

Léto je v plném proudu a při pohledu na teploměr nabýváme dojmu, že jsme se zrovna octli v některé z exotických destinací. Sluníčko pálí ostošest a a nám nezbývá, než se zchladit v bazénu a pak hurá někam do stínu. A znáte příhodnější místo než lavičku u vašeho oblíbeného stromu? Počkat, vy si skutečně nemáte na co sednout a nechcete se vydat napospas klíšťatům? Máme pro vás dobrou zprávu – prozkoumali jsme sortiment českého výrobce zahradního nábytku, společnosti KOVO-ART a našli v něm lavičky, které vám poskytnou dostatek pohodlí a navíc vaší zahradě přidají i na estetice.

Máte rádi přírodní materiály? V tom případě se vám budou líbit sestavy z jehličnatého dřeva, které jsou k mání v mnoha designových variantách. Můžete si je nechat vyrobit s povrchovou úpravou, nebo si je přizpůsobit dle libosti. V nabídce je piknikový set, venkovní lavičky, ale také varianta se stříškou, která je sice primárně určena jako odpočívadlo na cyklostezce, ale poslouží vám i jako menší altánek.

Co se týče zmíněných laviček, je jen na vás, zda sáhnete po bezúdržbové variantě z kvalitní oceli, nebo velmi stylovém kousku vyvedeném v kombinaci masivního dřeva a kovu. V případě laviček z betonu se můžete spolehnout na účelný design, pevné spoje a skvělou stabilitu. Betonu navíc nevadí ani nepříznivé počasí a budou vám na zahradě dělat společnost velmi dlouho. Lavičky KOVO-ART jsou kvalitní, dobře vypadají a rozhodně vám nebudou dělat ostudu.

KOVO-ART má i něco pro vaše děti. Dětské domky z masivní konstrukce z hoblovaného řeziva mají certifikaci pro použití na dětských hřištích a o bezpečnost se proto opravdu bát nemusíte. A protože v nabídce nechybí ani kolotoče, pískoviště a pružinové houpačky, můžete svým potomkům zřídit vlastní soukromé hřiště. Nabídka laviček, zahradních souprav, dětských hřišť a dalších produktů na vás čeká na webu www.kovo-art.cz.

Publikováno: 29. 07. 2013

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: kovo-art | lavičky | venkovní lavičky