Když do boje, tak s plnou polní

Dali jste si novoroční předsevzetí, že si letos vyzkoušíte něco úplně nového, ale marně hledáte inspiraci? Vzpomeňte si na své dětství, kdy jste si s kamarády hrávali na vojáčky. Jako samopal dobře posloužila vhodně tvarovaný klacek a roli uniformy skvěle sehrála obyčejná zelená teplákovka. Co byste řekli tomu, kdybyste dali dohromady starou partu a se s nimi vrátili do dětských let? Fakt, že jste o pár let starší, přece nehraje roli. Na druhou stranu – tlupa dospěláků v teplácích a klacky ve tvaru pistole, by přeci jen vypadala mírně komicky. Využijte toho, že už dávno nespoléháte na kapesné od rodičů a pořiďte si pořádnou výbavičku!

Vydejte se do akce ve velkém stylu

Zřejmě jste poznali, že narážíme na poněkud netradiční volnočasové aktivity, které se v posledních letech těší nevídané oblibě – airsoft a paintball. Máte-li rádi akci, vzrušení a zároveň máte bojového ducha, rozhodně byste měli dospěláckou hru na vojáky vyzkoušet. A chcete-li si ji opravdu vychutnat, rozhodně vám nebude stačit pistole a teplákovka. To, že na vás nebudou létat skutečné projektily, ještě neznamená, že na sobě nemůžete mít stylové maskáče, za které by se nemusel stydět ani John Rambo.

Nezáleží na tom, zda se během příštího víkendu zúčastníte rekonstrukce bitvy o Charkov nebo simulace policejní razie – potřebnou výbavičku a originální army oblečení nakoupíte z pohodlí domova v on-line army shopu 1armyshop.cz. Právě zde na vás čeká vybavení české a americké armády, díky kterému budete v akci nejen dobře vypadat, ale zároveň vás nezastaví ani neprostupný terén a nepřízeň počasí. Součástí sortimentu je kompletní vojenský garderóba pro muže, ženy a děti a nechybí ani libůstky v podobě maskovacích sítí s PAD nástřikem, hydratačních vaků nebo speciálních leteckých brýlí ROYAL AIR FORCE.

Nestřílíte, ale rybaříte?

Na své si přijdou i ti, kteří militarismu příliš neholdují, ale i tak se pravidelně vydávají na dobrodružné toulky do divočiny nebo rybařit. Vojenské oblečení totiž doplňuje i další praktické vybavení, které vám může doslova zachránit krk. Čutory na vodu, čelové svítilny, kvalitní nářadí, plynové vařiče, kompasy nebo dalekohledy – nic z toho by vám v batohu nemělo chybět. A když už jsme u toho, batohy v 1armyshop.cz pořídíte také. Ergonomické a nepromokavé, samozřejmě...