Chcete mít při golfu navrch? Ukažte ostatním svůj Decolt!

Propadli jste golfu, takzvanému sportu gentlemanů, kterému se oddává na šedesát milionů hráčů z celého světa? V tom případě je dnešní článek určen právě vám. A pokud jste druhý nejhranější kolektivní sport (hranější je už jen volejbal) přehlíželi, měli byste ho co nejdříve vyzkoušet. Ať tak, či onak, na trávníků se neobejdete bez základních golfových potřeb, mezi které patří i golfový vozík. Patříte-li mezi fajnšmekry, kteří si zakládají na stoprocentně funkčním, kvalitním a designově propracovaném vybavení, zaostřete na horkou novinku. Golfový vozík Decolt, který vyrábí společnost Geum, vaše golfové zážitky maximálně umocní.

Neobyčejný golfový vozík

Většina hráčů se nad výběrem golfového vozíku příliš nepozastavuje a pozornost věnuje především holím. Golfový vozík Decolt je výjimkou – zamilujete se do něj na první pohled. Designéři z Geum si na něm dali opravdu záležet a výsledek stojí za to. Golf Golfové vybavení Decolt je od zavedených standardů na míle daleko. Jde o nevšední kombinaci bagu a vozíku, která pojme vše, bez čeho se během pobytu na golfovém hřišti neobejdete. Jako věrná a neúnavná mula unese vaše hole, míčky, deštník a další věci. Co vás však překvapí, je logické a intuitivní uspořádání a velmi snadná manipulace. Ta je dána nízko položeným těžištěm a tím, že se nejtěžší golfové hole umisťují hlavou dolů. Díky tomu je vozík stabilní i v případě extrémního náklonu. Veškeré vybavení je doslova po ruce a příjemné je i to, že se nebudete muset dotýkat špinavých částí holí (manipulujete jen s shafty a gripy). Vozík lze navíc přeměnit v bag, který si dáte na záda – stačí odmontovat kolečka.

Dotažený do posledního detailu

Zmínili jsme, že vozík Decolt zaujme na první pohled. O maximalistický vzhled se starají prvotřídní materiály (karbon, chrom, leštěný hliník a prošívaná kůže) a vše je vyvedeno do posledního detailu. Víte o stylovějším vozíku? My ne... Decolt je luxusní golfová výstroj, která nemá obdoby. Ať už jsou vaše dovednosti na jakékoliv úrovni, bude vám dělat radost po celou dobu strávenou na hřišti. A právě o to jde, nebo ne? bg-design_4

Publikováno: 22. 01. 2014 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Volný čas a sport

Autor: Honza Vodička

Tagy: Decolt | Geum | golfový vozík | luxusní golfové vybavení | vozík Decolt