Na senzační víkendový pobyt můžete vyrazit, i když máte hlouběji do kapsy

Co byste řekli na víkend v Jeseníkách? Jen vy, váš partner, krásné prostředí a wellness procedury. Nezní to lákavě? Anebo byste si raději dopřáli prodloužený víkend v Paříži – nejromantičtějším městě na světě? Ať už jsou vaše představy o víkendovém pobytu jakékoliv, na nic nečekejte a sbalte si kufry. Díky hromadnému nakupování totiž můžete získat atraktivní zájezdy a zážitky za neodolatelnou cenu. A my vám prozradíme, kde je najdete!

Jak to funguje?

Hromadné nakupování je populární napříč celým světem a jeho princip je následující - na slevovém portálu jsou nabídky, které se aktivují až v momentě, kdy o ně projeví zájem určitý počet zákazníků. Po uhrazení dané částky vám dorazí na e-mail slevový kupon, který pak na místě pobytu uplatníte. Neprojeví-li o daný pobyt zájem minimální počet lidí, neaktivuje se a vy nebudete platit vůbec nic. Tímto způsobem můžete jezdit na víkendové pobyty pro dva mnohem častěji než dříve, aniž by váš rozpočet příliš trpěl. Jakmile si vyberete nabídku, která vás zajímá, kliknete na tlačítko „koupit“ a zaplatíte (kartou nebo bankovním převodem). Kupon budete moct využít kdykoliv, obvykle je platný po dobu několika měsíců. Do 14 dní od zakoupení ho můžete bez udání důvodu vrátit a dostat své peníze zpět. Tip: Relaxační pobyty můžete věnovat svým blízkým jako dárek. Při objednávání zadáte tuto možnost do detailu a budete mít možnost napsat na kupon věnování.

Největší slevy jsou na Slevotéce

Ale kde se po slevách pobytů poohlédnout? Na internetu se to slevovými portály jenom hemží, nicméně nejlepší nabídky najdete na zavedeném portálu Slevotéka, který se na víkendové pobyty a zážitky specializuje. Momentálně jde o více než 80 nabídek, přehledně rozdělených do specifických kategorií. Aktuální nabídka na Slevotéce čítá relaxační, wellness, rodinné i sportovní pobyty. Na své si tak přijde opravdu každý!

Publikováno: 21. 04. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: víkendové pobyty pro dva | víkendové pobyty se slevou