Recenze: NUKEFORTE - doplněk stravy, který dodá organismu nukleotidy

Superhrdinům můžeme jenom závidět. Žijí v neustálém stresu a spěchu (stejně jako my), ale pořád mají spoustu energie. Nic a nikdo je nezastaví. My smrtelníci jsme na tom trochu jinak. Stačí byť jen trochu náročnější pracovní týden a nezbývá nám, než strávit víkend na pohovce u televize. Kde jsou ty časy, kdy nám bylo -náct a měli jsme energie na rozdávání? Připadá vám, že „dobíjíte baterky“ až příliš často? Přestaňte do sebe nalévat energy drinky a kávu. Dejte svému tělu pořádnou porci nukleotidů! Energie je v současné době vzácná komodita. Pokud jste si však doposud mysleli, že si ji uchováte snížením pohybové aktivity a zvýšením příjmu potravin, jste na nesprávné cestě. Přejídání se a nedostatek pohybu a vůbec špatný přístup k životosprávě, vás o zbytek energie bez milosti připraví. A přesto že je zdravý životní styl „trendy“, v praxi je to trochu jinak. Skutečně většina vašich přátel žije „ukázkově“? Vraťme se však k vašemu problému. Co takhle nakopnout organismus a začít žít aktivně?

Co jsou to nukleotidy?

Nukleotidy jsou základní prvky nukleových kyselin (DNA a RNA) obsažené v jádrech našich buněk. Kromě toho se vyskytují také v důležitých enzymech, bez kterých se nutriční a energetický metabolismus neobejde. A přestože se až donedávna veřejnost domnívala, že se bez přísunu nukleotidů lidský organismus obejde, nedávné odborné studie dokázaly pravý opak. Organismus je dokáže zpracovat přímo z potravy a ve zvýšené míře mají pozitivní vliv na regeneraci tkání, zlepšení imunitního systému, ale také posílení psychiky a další související účinky. Dle expertů se vyplatí užívat nukleotidy také v případě očekávané epidemie infekční choroby (např. chřipky).

Kde se nukleotidy vyskytují?

Nukleotidy se vyskytují v běžné stravě, ale jen v nepatrném množství. Spousta faktorů (psychická nebo fyzická zátěž, nesprávná strava) může fungování organismu narušit a právě tehdy se vyplatí příjem nukleotidů zvýšit. Lidské tělo bohužel nedokáže vyrobit adekvátní množství, což se navenek projevuje únavou. Jak to řešit? Například pomocí doplňku stravy NUKE FORTE. NUKE FORTE je vhodný pro sportovce, workoholiky a vůbec pro každého, kdo se málokdy zastaví a potřebuje mnohem více energie. Kromě nukleotidů obsahuje také široké spektrum dalších látek, které se podílí na lepším fungování imunitního systému a rychlejší regeneraci. Další informace najdete na www.nukeforte.cz.

Publikováno: 01. 11. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: nuke forte recenze | nukeforte | nukleotidy