Bydleni

Květináče, které se o vaše rostliny postarají samy

Zkuste si představit, jak by vaše domácnost vypadala bez roslin. Nejsou to právě jejich pestrobarevné květy a často prazvláštní tvary, které interiéru dodají tu správnou atmosféru? Jen málokdo z nás doma nemá alespoň jeden, dva květináče, o které s láskou pečuje. Jenomže co když jich máme podstatně více? Pravidelné zalévání několika desítek roslin je časově náročné a kdo se o ně postará, když budeme nuceni na delší dobu vycestovat? Fakt, že nemáte na své němé společníky čas, však ještě neznamená, že si je nemůžete pořídit. Klidně si z bytu udělejte botanickou zahradu – stačí, když rostlinky zasadíte do samozavlažovacího květináče.

Německý smysl pro precizní zpracování a funkčnost

Milovníkům flóry není třeba samozavlažovací květináče představovat. Důmyslný systém umístěný v květináči automaticky uvolňuje potřebné množství vláhy a to po dobu až několika měsíců. Do květináče jednoduše doplníte vodu a máte na dlouhou dobu vystaráno. Rostliny nijak nestrádají a vody mají k dispozici tak akorát. Synonymem pro samozavlažovací květináče je značka Lechuza. Německý výrobce si vydobyl renomé po celém světě a to především díky spolehlivému a propracovanému systému samozavlažování. Ale jak už to tak u německých výrobků bývá, jsou pečlivě zpracované, ovšem bez jakýchkoliv emocí. Samozavlažovací květináče Lechuza vypadají na první pohled jako běžné květináče. A to je vzhledem k jejich kvalitě velká škoda.

Španělé dokáží vnuknout temperament i květináčům

Z nedostatku osobitosti německého konkurenta však naštěstí těží španělská značka Vondom, která si zakládá na svěžím designu. Ostatně temperament a umělecké sklony jsou pro Španěly typické, vzpomeňme na Gaudiho, Picassa nebo současné módní návrháře, kteří mají na starosti nové kolekce neskutečně populárních značek Desigual a Mango. Samozavlažovací květináče Vondom jsou k dostání v různých velikostech a nachází využití nejen doma, ale i v exteriérech. Působí luxusním dojmem a některé modely výrobce vylepšil libůstkami v podobě stylového osvětlení (zářící květináče vypadají skutečně skvěle!) nebo podvozkem s kolečky. Ten ocení především slabé ženy, kterým by mohla manipulace s těžkým květináčem dělat problémy.
Shrnuto a podtrženo, samozavlažovací květináče Vondom ocení nejen ti, kteří se nemohou pravielně starat o své rostliny, ale také milovníci netradičního designu. Vondom totiž není jen květináč, je to i dekorace! 🙂 Foto: azada.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije