Domů » Nikdy není dost pozdě na to, abyste se naučili cizí jazyk
Horké tipy

Nikdy není dost pozdě na to, abyste se naučili cizí jazyk

Znalost cizího jazyka byla vždy obrovskou výhodou, která otevírala dveře k lukrativnějším pracovním pozicím. Zároveň přijde vhod v momentě, kdy se vydáme za hranice. Tak jako tak se ale z výhody postupně stal jakýsi standard – kdo dnes neovládá alespoň jednu cizí řeč, zbytečně se připravuje o nové možnosti. Aneb ne nadarmo se říká „kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem“… A jak jste na tom se svými znalostmi vy? Umíte plynně hovořit cizí řečí, nebo ve vás kontakt s cizincem vzbuzuje hrůzu? Nezoufejte. Nikdy není dost pozdě na to, abyste si rozšířili obzory a naučili se něco nového.
Způsobů, jak se naučit cizí jazyk, je hned několik. Můžete si najmout soukromého lektora, pořídit si učebnice a zkusit to jako samouk, anebo se vydat osvědčenou cestou kvalitních kurzů v renomovaném institutu. Chcete-li však do lingvistických tajů proniknout opravdu rychle a efektivně, vydejte se do jazykové školy Lingua Sandy. Ta nabízí velmi vstřícný a individuální přístup, vysoce propracovanou metodiku výuky a důraz na komunikaci mezi studenty a lektory. Důvodů, proč si vybrat právě jazykovku Lingua Sandy, je víc než dost. Ať už je vašim cílem bezchybná angličtina nebo třeba španělština, dostanete se vám prvotřídní péče zkušených lektorů a rodilých mluvčích.
Lingua Sandy nabízí široké spektrum kurzů, které zahrnuje klasickou výuku pro veřejnost, pomaturitní studium, ale také individuální lekce. Ty ocení každý, v jehož časových možnostech není dodržování běžného harmonogramu možné. V každém případě se můžete spolehnout na příjemnou atmosféru, ve které okamžitě odhodíte rozpaky. Lektoři se přizpůsobí vašemu tempu a vy tak nebudete čelit nepříjemnému stresu. Pražská jazyková škola Lingua Sandy funguje již 23 let a momentálně si můžete vybrat z 41 cizích jazyků. Mimo „klasiky“ jako je angličtina, ruština, němčina, francouzština či italština, si můžete vybrat také některý z mnohem exotičtějších jazyků. Nelákala by vás hindština nebo mongolština? Máte možnost se je naučit! Další informace najdete na www.lingua-sandy.cz.

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije