Zdraví

Chcete perfektní postavu? Zapomeňte na drastické diety a obraťte se na výživového poradce!

Jste spokojeni se svou postavou, nebo se naopak bojíte pohlédnout do zrcadla? Pokud záměrně přehlížíte kalendář, připomínáme vám, že se léto blíží takříkajíc mílovými kroky a nepostaráte-li se o to, aby vaše nevzhledné špíčky zmizely, zřejmě se hvězdou pláže nestanete. Jenomže co když nejde jen o pár tukových polštářků navíc, ale o pořádnou pneumatiku? Nadváha sama nezmizí a jedinou možností je začít jednat. Jak? To vám prozradí v dietetických centrech NATURHOUSE.
Jak rychle zhubnout a neriskovat, že se nadbytečné kilogramy vrátí zpět jako bumerang? Cesta k perfektní postavě není jednoduchá, ale rozhodně nevede přes drastické diety. Ty naopak organismu neprospívají a z dlouhodobého hlediska škodí. Jediný správný způsob hubnutí spočívá v celkové úpravě jídelníčku a životosprávy. A přesně to vám vysvětlí zkušení výživoví poradci z NATURHOUSE. Značka NATURHOUSE slaví úspěchy napříč 40 zeměmi na celém světě a jen u nás funguje na 65 poboček. Úspěch výživového poradenství spočívá v tom, že funguje. A nejen to – konzultace jsou zcela zdarma a vy získáte jídelníček na míru, doporučení ohledně životosprávy a přesnou analýzu složení těla pomocí speciální váhy. Navíc si budete moct zakoupit směsi bylinek, které váš boj s nadváhou urychlí.
Přístup výživových poradců z NATURHOUSE je vstřícný, ale upřímný. Dozvíte se, jak se správně stravovat a také to, že významný podíl na redukci váhy má i přiměřená pohybová aktivita. A co se týče zmíněného jídelníčku na míru, ten je velmi pestrý a přesto jednoduchý. Vychází ze středomořské stravy a bude vám chutnat. Už žádné přemáhání k nesmyslným dietám a utrácení těžce vydělaných peněz za přípravky, které nefungují. Nevěříte? Připomínáme, že za konzultaci v dietetickém centru nezaplatíte ani korunu – tak proč to nevyzkoušet?

Kontaktujte nejbližší pobočku NATURHOUSE:

Výživový poradce Praha – pobočka v Praze Výživový poradce Brno – pobočka v Brně Výživový poradce Ostrava – pobočka v Ostravě

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije