Volný čas a sport

Jak sázet a vyhrávat? Kurzové sázení není jen o náhodě a štěstí

Držíte se při zemi, nebo naopak patříte do skupiny lidí, kteří se řídí pravidlem „kdo neriskuje, nic nemá“? Patříte-li k těm, kteří si alespoň čas od času vsadí na svůj oblíbený sport, máme pro vás zajímavý tip. Kurzové sázení je hotová věda. Budete-li mít obrovské štěstí, pak jednorázově vyhrajete „balík“ na náhodných tipech. V případě pravidelného sázení se neobejdete bez hlubších znalostí sportu, na který sázíte. Mezi další aspekty, kterými se zkušení sázkaři řídí, jsou určité kombinace a strategie, díky kterým může být sázení efektivnější.

Inspirujte se výherními tikety úspěšných hráčů

Některým sázkařům se to nakonec povede a několik desítek či stovek korun promění v pohádkovou výhru. Ty nejzajímavější výherní tikety, doplněné informacemi o tom, jak se dotyčnému podařilo uspět, můžete sledovat na webu tikety.cz. Důmyslnost některých sázek vás jistě motivuje a inspiruje při sestavování budoucích tiketů.

Sázkařský slovník pro začátečníky

Nemáte-li s kurzovým sázením žádné nebo jen minimální zkušenosti, pak vám přijde vhod praktický „slovník sportovního sázkaře“. Najdete v něm důležité informace o základních i pokročilých typech sázek (např. vysvětlení, co je to AKO sázka apod.), ale také něco málo o pohybech kurzů a pojištění sázek. Předtím, než podáte svůj první tiket, si slovník rozhodně prostudujte!

Sázíte Sazku? Zkontrolujte si, jestli jste nevyhráli

Projekt tikety.cz nezapomíná ani na sázkaře, kteří důvěřují číslům. Sázíte-li populární Sportku, můžete si zde zkontrolovat výsledky. Co na tom, že jste na svůj tiket zapomněli a nechali ho na několik dlouhých dní či dokonce týdnů v šupleti – výsledky Sportky jsou k mání i zpětně a můžete si je zkontrolovat kdykoliv. Aneb proč vážit cestu na terminál, když to jde rychleji a pohodlněji?

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije