Jak sázet a vyhrávat? Kurzové sázení není jen o náhodě a štěstí

Držíte se při zemi, nebo naopak patříte do skupiny lidí, kteří se řídí pravidlem „kdo neriskuje, nic nemá“? Patříte-li k těm, kteří si alespoň čas od času vsadí na svůj oblíbený sport, máme pro vás zajímavý tip. Kurzové sázení je hotová věda. Budete-li mít obrovské štěstí, pak jednorázově vyhrajete „balík“ na náhodných tipech. V případě pravidelného sázení se neobejdete bez hlubších znalostí sportu, na který sázíte. Mezi další aspekty, kterými se zkušení sázkaři řídí, jsou určité kombinace a strategie, díky kterým může být sázení efektivnější.

Inspirujte se výherními tikety úspěšných hráčů

Některým sázkařům se to nakonec povede a několik desítek či stovek korun promění v pohádkovou výhru. Ty nejzajímavější výherní tikety, doplněné informacemi o tom, jak se dotyčnému podařilo uspět, můžete sledovat na webu tikety.cz. Důmyslnost některých sázek vás jistě motivuje a inspiruje při sestavování budoucích tiketů.

Sázkařský slovník pro začátečníky

Nemáte-li s kurzovým sázením žádné nebo jen minimální zkušenosti, pak vám přijde vhod praktický „slovník sportovního sázkaře“. Najdete v něm důležité informace o základních i pokročilých typech sázek (např. vysvětlení, co je to AKO sázka apod.), ale také něco málo o pohybech kurzů a pojištění sázek. Předtím, než podáte svůj první tiket, si slovník rozhodně prostudujte!

Sázíte Sazku? Zkontrolujte si, jestli jste nevyhráli

Projekt tikety.cz nezapomíná ani na sázkaře, kteří důvěřují číslům. Sázíte-li populární Sportku, můžete si zde zkontrolovat výsledky. Co na tom, že jste na svůj tiket zapomněli a nechali ho na několik dlouhých dní či dokonce týdnů v šupleti – výsledky Sportky jsou k mání i zpětně a můžete si je zkontrolovat kdykoliv. Aneb proč vážit cestu na terminál, když to jde rychleji a pohodlněji?

Publikováno: 16. 09. 2014

Kategorie: Volný čas a sport

Autor: Honza Vodička

Tagy: jak sázet na sport | kurzové sázení | výsledky sazky