KetoDiet - dieta, která KONEČNĚ funguje?

Vánoční svátky se pomalu, ale jistě blíží a s nimi i pohoda, klid a nezaměnitelná atmosféra. A taky stoly, které praskají pod tíhnou všech těch dobrot. Kdo by odolal? Cukrovinky, kapr se salátem, kachna a neměli bychom zapomenout ani na všudypřítomné čokoládové kolekce. Zkrátka a dobře, máme se na co těšit. Minimálně na pět kilo navíc. Ty se budou skvěle hodit k těm, které nám zůstaly po minulých Vánocích. Ale teď vážně – pneumatiky nosí auta a ne lidi a měli bychom se držet na uzdě. A nebo ještě lépe – snažit se zhubnout ještě předtím, než na nás prasknout ty nové kalhoty, které jsme dostali pod stromečkem.

KetoDiet – dieta, která skutečně funguje

Dieta a hubnutí jsou obrovský byznys. Na trhu jsou desítky, či dokonce stovky nejrůznějších přípravků a návodů, které „zaručeně fungují“.Ve skutečnosti je drtivá většina naprosto zbytečnou investicí. Mezi několik výjimek patří i KetoDiet. Ta je unikátní nejen unikátním produktem, který zcela nahradí váš dosavadní jídelníček, ale i osobním přístupem osobních specialistů, kteří vám budou neustále k dispozici. To samé platí i o speciálních aplikacích, které vám průběh hubnutí zpříjemní. Zaměříme se však na průběh samotné KetoDiet.

3.kroky k hubnutí

Průběh KetoDiet spočívá v:

  • rychlé redukci tukové tkáně
  • stabilizaci a návrat k racionálnímu jídelníčku
  • dlouhodobému udržení dosažené hmotnosti

První krok trvá 2-4 týdny a budete během něj konzumovat proteinová jídla KetoDiet a vybrané druhy zeleniny. Dojde k rychlé redukci tuků a o v průměru o 6-10kg. Následuje stabilizační program a omezení konzumace produktů KetoDiet na tři denně. Do jídelníčku zařadíte i jídla, která jsou bohatá na bílkoviny (vejce, ryby...). Klasické přílohy (brambory) však nejsou povoleny. Druhá fáze trvá v rozmezí 3 až 8 týdnů a zhubnete v průměru o 4-5 kilogramů.

Posledním krokem je dlouhodobé udržení dosažené hmotnosti, kdy konzumujete racionální výživu, ovoce a zeleninu. Základem je pravidelná strava – ideálně 5x denně. Součástí jídelníčku jsou i 1-2 proteinová jídla KetoDiet. Důležitou součástí je i dostatek pohybové aktivity a zdravý přístup k životu.

Dieta KetoDiet skutečně funguje. Více informací najdete na ketodiet.cz

Publikováno: 25. 10. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: dieta | hubnutí | KetoDiet