Zdraví

KetoDiet – dieta, která KONEČNĚ funguje?

Vánoční svátky se pomalu, ale jistě blíží a s nimi i pohoda, klid a nezaměnitelná atmosféra. A taky stoly, které praskají pod tíhnou všech těch dobrot. Kdo by odolal? Cukrovinky, kapr se salátem, kachna a neměli bychom zapomenout ani na všudypřítomné čokoládové kolekce. Zkrátka a dobře, máme se na co těšit. Minimálně na pět kilo navíc. Ty se budou skvěle hodit k těm, které nám zůstaly po minulých Vánocích. Ale teď vážně – pneumatiky nosí auta a ne lidi a měli bychom se držet na uzdě. A nebo ještě lépe – snažit se zhubnout ještě předtím, než na nás prasknout ty nové kalhoty, které jsme dostali pod stromečkem.

KetoDiet – dieta, která skutečně funguje

Dieta a hubnutí jsou obrovský byznys. Na trhu jsou desítky, či dokonce stovky nejrůznějších přípravků a návodů, které „zaručeně fungují“.Ve skutečnosti je drtivá většina naprosto zbytečnou investicí. Mezi několik výjimek patří i KetoDiet. Ta je unikátní nejen unikátním produktem, který zcela nahradí váš dosavadní jídelníček, ale i osobním přístupem osobních specialistů, kteří vám budou neustále k dispozici. To samé platí i o speciálních aplikacích, které vám průběh hubnutí zpříjemní. Zaměříme se však na průběh samotné KetoDiet.

3.kroky k hubnutí

Průběh KetoDiet spočívá v:

  • rychlé redukci tukové tkáně
  • stabilizaci a návrat k racionálnímu jídelníčku
  • dlouhodobému udržení dosažené hmotnosti

První krok trvá 2-4 týdny a budete během něj konzumovat proteinová jídla KetoDiet a vybrané druhy zeleniny. Dojde k rychlé redukci tuků a o v průměru o 6-10kg. Následuje stabilizační program a omezení konzumace produktů KetoDiet na tři denně. Do jídelníčku zařadíte i jídla, která jsou bohatá na bílkoviny (vejce, ryby…). Klasické přílohy (brambory) však nejsou povoleny. Druhá fáze trvá v rozmezí 3 až 8 týdnů a zhubnete v průměru o 4-5 kilogramů.

Posledním krokem je dlouhodobé udržení dosažené hmotnosti, kdy konzumujete racionální výživu, ovoce a zeleninu. Základem je pravidelná strava – ideálně 5x denně. Součástí jídelníčku jsou i 1-2 proteinová jídla KetoDiet. Důležitou součástí je i dostatek pohybové aktivity a zdravý přístup k životu.

Dieta KetoDiet skutečně funguje. Více informací najdete na ketodiet.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije