Nemarněte čas u televize - zajeďte si o víkendu na lyže!

Ve městech to sice vypadá, že každou chvíli zaklepe na dveře jaro, ale na horách jsou momentálně ideální podmínky pro lyžování a provozování dalších zimních sportů. Patříte-li k milovníkům zimních aktivit, na nic nečekejte a vydejte se s partou přátel vstříc novým zážitkům dříve, než sněhová pokrývka roztaje! Za kvalitní lyžovačkou nemusíte do Alp nebo do Tater – stejně dobře si zalyžujete i u nás. Třeba vás inspirují následující tři tipy.

Orea Vital Hotel Sklář v Harraachově

Krkonoše patří mezi nejvyhlášenější tuzemské lyžařské lokality a je to právě skiareál v Harrachově, ve kterém najdete skvělé podmínky pro lyžování a běžky, ale i perfektní ubytování. Za zmínku stojí především čtyřhvězdičkový Orea Vital Hotel Sklář, který je jako stvořený pro relaxační wellness pobyty. Hotel disponuje vlastní wellness zónou, která vám po náročném dni na svahu rozhodně přijde k chuti. Vynikající kuchyně a moderní vybavení vaše zážitky ještě umocní.

Hotel Star v Krušných horách

Blíží se Valentýn a tedy doba pro nejrůznější romantické pobyty. I ty lze zkombinovat s pobytem v přírodě a kvalitní lyžovačkou. Jednou z nejromantičtějších lokalit je prostředí Krušných hor, kde se nachází moderní skiareál Klínovec. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém hotelu Star, který se nachází v obci Háj u Loučné (cca 3 km od skiareálu). Stylově zařízené pokoje, sauna, vířivka, příjemný personál a velmi chutná kuchyně doplňuje krásná příroda, která je v zimě ještě kouzelnější.

Hotel Srní na Šumavě

Naší poslední štací je čtyřhvězdičkový hotel Srní na Šumavě . I ten je ideálním místem pro víkendové pobyty spojené s relaxací a aktivním sportováním. Najdete v něm 25 metrů dlouhý bazén, bowling, fitness centrum, ale i lezeckou stěnu. Udržované běžecké tratě začínají jen 150 metrů od luxusního hotelu a jen 1,5 km je k dispozici lyžařský vlek s lyžařskou školou.

Publikováno: 06. 02. 2013 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: hotel srní | hotel star | orea vital hotel sklář | romantické pobyty | skiareál klínovec | víkendové pobyty | wellness pobyty