Audiofilové pozor! Vymáčkněte ze svých mobilů a přehrávačů maximum!

Jaro je v plném proudu a už nemusíme hledat k tomu, abychom mohli zůstat doma v teple. Audiofilové, kteří se ani mimo domov neobejdou bez své oblíbené muziky, neudělají ani krok bez sluchátek na uších. Trpíte-li podobnou diagnózou i vy a chcete ze své „empétrojky“ nebo mobilu dostat maximum, neměli byste jejich výběr podcenit. Kvalita poslechu totiž nezáleží na přehrávači, jako spíše na technických parametrech sluchátek. A není tajemstvím, že headsety u většiny telefonů, ale i standardní sluchátka u běžných mp3 přehrávačů stojí za starou belu.

Světlou výjimkou byly sluchátka Beats by Dre, které byly součástí příslušenství telefonů značky HTC. Ale ani tchajwanský výrobce nakonec už ke svým telefonům nějakou dobu kvalitní sluchátka nedodává a uživatelé si musí Dreeho beaty obstarat sami.

Svět plný sluchátek, stačí si vybrat

Ať už po kapsách nosíte „hátécéčko“, nebo jakýkoliv jiný telefon či přehrávač a rádi byste si poslech hudby opravdu vychutnali, určitě vás potěší bohatá nabídka sluchátek, které najdete ve Světě Sluchátek. Internetový prodejce svetsluchatek.cz má pro milovníky hudby široké spektrum modelů, mezi kterými nechybí stylová sluchátka pro kvalitní reprodukci v terénu.

Coloud Colors aneb design především

Chcete-li vyčnívat z davu, sáhněte po barevných Coloud Colors. Sluchátka jsou k mání v mnoha pestrobarevných variantách a mimo jiné i v limitované edici Hello Kitty a Starwars. Chlubí se nejen slušnou kvalitou reprodukce, ale především stylovým designem. Náušníky jsou pohodlné a nebudou vás tlačit ani při delším poslechu.

Malý velký maršál

Pokud si na design příliš nepotrpíte, ale tím spíše vám záleží na dokonalém přenosu zvuku, sáhněte po povedených peckách Marshall Minor. Ty lze díky několika výměnným nástavcům napasovat do uší tak, aby vás během cestování v „emhádé“ nerušilo okolí a vy jste se mohli naplno věnovat poslechu hudby...

Publikováno: 23. 04. 2013

Kategorie: Elektronika

Autor: Honza Vodička

Tagy: beats by dre | coloud colors | kvalitní sluchátka | marshall minor