Technika

Protihlukové stěny – řešení nadměrného hluku ve vaší výrobní hale

Životní standard se rok od roku zvyšuje a s ním jde ruku v ruce výroba. Vznikají nové průmyslové závody a výrobní haly, které kromě více, či méně důležitých výrobků produkují i nadměrný hluk. Společně s městskou dopravou je v některých městských částech, které jsou v těsném sousedství průmyslových zón, velmi hlučno. Obyvatele však od nadměrného hluku chrání vyhlášky, které přesně definují povolené limity. Povinností provozovatelů výrobních hal, závodů a dalších objektů, které tyto limity přesahují, je odhlučnění. Je to i váš případ a hledáte způsob, jak snížit hladinu hluku a zajistit hygienické prostředí pro okolní obyvatele a v neposlední řadě i pro samotné zaměstnance? Obraťte se odborníky ze společnosti SAI ATIS s.r.o. Společnost SAI ATIS nabízí v oblasti odhlučnění komplexní služby. Nejde jen o protihlukové stěny SAI ATIS a dodávku dalších systémů, ale také o měření hluku.
Protihlukové desky a panely jsou konstruovány tak, aby výrazně omezily šíření zvuků a eliminovaly tak jejich negativní účinky. Jejich montáž není časově náročná a díky praktické konstrukci je lze umístit prakticky kdekoliv, aniž by bylo nezbytné provést náročné úpravy interiéru objektu. Možnosti využití jsou přitom velmi široké. Zmínili jsme, že SAI ATIS nabízí služby od A do Z a celý proces začíná měřením hluku a zpracováním akustické studie. Vyškolený pracovník změří aktuální hladinu hluku přímo na místě a po vypracování akustické studie a navržení vhodného řešení provedou montéři jeho realizaci. Na závěr je provedeno opětovné měření, v rámci kterého se prokáže reálné snížení hluku.
Chcete se o měření hluku od SAI ATIS dozvědět více? Nezáleží na tom, jestli potřebujete snížit hladinu hluku v malém, nebo velkém podniku – každý klient se dočká individuálního přístupu a dostupného řešení. Informace najdete na www.sai-atis.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Reklama

Chceš cool mobilní telefon? Vsaď na skvělý iPhone Xr!

Chcete se zúčastnit LARPU? Potřebné vybavení (meč, štít...) vám dodá specializovaný e-shop Outfit 4 Events.

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije