Potěšte přítelkyni neodolatelnou vůní parfému Chloé

Po zimě už nezůstalo ani památky a jaro se pomalu, ale jistě chápe kralování. Pro ženy to znamená jediné – nákup nového oblečení. Butiky a obchody s dámskou módou praskají ve švech a snaží se nabídnout nové exkluzivní kolekce za přijatelné ceny. Málokterá žena odolá a z výplaty nezůstane ani halíř. Možná, že zrovna přemýšlíte, čím potěšit přítelkyni, která brzy oslaví narozeniny. Pokud jí chcete darovat něco pěkného na sebe, ale v módě se dvakrát neorientujete, případně víte, že se jí netrefíte do vkusu, darujte ji vůni. Není to jen moderní oblečení, které z vaší přítelkyně dělá lvici salónů a nespoutanou dračici, která budí rozruch všude, kam se hne. Bez exkluzivní vůně nebude nové oblečení zdaleka tak atraktivní.

Jarní vůně musí být svěží

Přemýšlíte, která vůně se hodí na jaro? Vyberte lehkou a svěží, ale zároveň dostatečně osobitou vůni, která podtrhne neodolatelný vzhled vaší partnerky. Nabídka parfému s přízviskem „jarní“ je dostatečně široká na to, aby se vám podařilo vybrat takovou vůni, která se bude líbit nejen vám, ale také obdarované ženě. Zajděte si do specializované prodejny s parfémy a pusťte se do čichání testerových papírků. Až se vám bude motat hlava a nerozeznáte parfém Hugo Boss od vůně Bruno Banani, zeptejte se prodavačky, zda je v nabídce parfém Chloé.

Parfém Chloé nemá každá druhá

Značka Chloé je spojována spíše s osobitou módou, která má více než šedesátiletou tradici. Značku založila extravagantní Gaby Aghion a dostala ji mezi nejprestižnější znaky světa. Vůně však začala společnost Chloé vyrábět o mnoho let později, v roce 2001. Stalo se tak na popud kreativní ředitelky Stelly McCartney a od té doby chrlí Chloé jeden parfém za druhým. Čím si tato „nenápadná“ kosmetika získala takový věhlas? Především typickým přírodním aromatem růží a dalších květin, které jdou ruku v ruce s novými módními kolekcemi. Nákupem parfému Chloé uděláte přítelkyni obrovskou radost. Dostane vůni, kterou nemá každá druhá kamarádka.

Kde nakupovat levné parfémy?

Chloé, jakožto většina luxusních parfémů, není nejlevnější. Máte-li omezený rozpočet, využijte akčních nabídek vyhlášeného internetového obchodu s kosmetikou Parfums.cz. Parfémy Chloé, ale i další produkty této a jiných značek, zde koupíte podstatně levněji, než v kamenných prodejnách. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči.

Publikováno: 11. 03. 2012

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička