Levné vizitky na prémiovém papíře? Máte je mít!

Narazili jste na potencionálního klienta, ale protože zrovna neměl čas na konzultaci, darovali jste mu vizitku. Proč se neozývá? Možná nemá zájem nebo čas, ale co když ho odradila právě vizitka? Prioritou vizitky je sice poskytnutí kontaktních informací, ale není-li dostatečně reprezentativní, pravděpodobně skončí v koši. Ne nadarmo se říká, že design prodává. Předtím, než si necháte vytisknout další vlastnoručně nastylovanou sérii, zvažte poněkud exkluzivnější variantu. Co takhle moderní design na prémiovém papíru? Takovou vizitku klient rozhodně nevyhodí! Máte za to, že profesionální vizitky stojí majlant? Chyba lávky. Obraťte se na někoho, kdo vám nabídne mnohem víc, než očekáváte. Co třeba známá služba TiskniSi.cz, která nabízí tisk vizitek online za neodolatelnou cenu?

Pár jednoduchých kroků a máte vizitku jako lusk!

Proč návrh vizitky komplikovat, když to jde jednoduše? Každý, koho tlačí čas, ocení přehledné a intuitivní rozhraní, v rámci kterého si lze vytvořit originální vizitku přímo na webu. Stačí si vybrat některý z předpřipravených grafických návrhů, zadat texty, vložit logo, nastavit počet kusů a objednat. Co se týče zmíněných šablon, jsou vyvedené a tématické pro nejrůznější obory. Nebudou-li vám vyhovovat, nevadí – použijete vlastní návrh. Jistě vás potěší minimální množství 50 ks a spousta dalších bonusů. Líbilo by se vám 20 ks vizitek zdarma při objednávce nad 100 ks? Máte je mít. Překročí-li cena objednávky částku 900 Kč, nebudete muset platit poštovné. Anebo si balíček vyzvednete sami na některém z 12 odběrných míst v rámci celé ČR? Je to jen na vás.

Papír, kterého se budou vaši klienti rádi dotýkat

Tím výhody online služby TiskniSi.cz nekončí. Uvedené ceny platí i pro tisk oboustranných vizitek a to na lesklém prémiovém 350 g papíru (běžně se levné vizitky tisknou na 250 – 300 g papír). A nezapomeňte si k nim objednat stylový vizitkář. Dostanete na něj slevu 35 %! vizitkář Provozovatelem TiskniSi.cz je ofsetová tiskárna, která je na trhu již 19 let. Kromě tisku vizitek nabízí také tisk letáků, plakátů, prospektů, brožurek, kalendářů a ostatních tiskovin.

Publikováno: 18. 09. 2014

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: levné vizitky online | tisk vizitek online