Horké tipy

Röchling Engineering Plastics – špičkový dodavatel plastových polotovarů

Hledáte spolehlivého dodavatele plastových polotovarů, bez kterých se během výrobního procesu neobejdete? V tom případě zbystřete u nabídky společnosti Röchling Engineering Plastics s.r.o., která nabízí pestré spektrum termoplastových polotovarů ze 30 základních materiálů. Zajímá vás důvod, proč spolupracovat právě s touto společností?
Röchling Engineering Plastics s.r.o. je dceřiná společnost skupiny Röchling, jejíž historie se datuje již od roku 1822. Firmu založila rodina Röchlingů, která s podnikem po celou dobu udržovala velmi úzký vztah a významně se podílela na jeho kontinuální proměně. Původně ocelářská společnost se postupně transformovala do přední plastikářské skupiny a i dnes akcionáři udržují s rodinou Röchlingů blízký kontakt. V dozorčí radě však sedí nejen její členové, ale také externí odborníci a společně projednávají strategické plány skupiny Röchling. Vraťme se však k tomu, co vás momentálně zajímá nejvíce – zaostřili jsme na  plastové polotovary od Röchling Engineering Plastics s.r.o.
Společnost vyrábí plastové polotovary z množství materiálů s rozličnými vlastnostmi. Na základě vašich specifických požadavků si můžete vybrat mezi materiály jako PE, PP, PVDF, PVC, Formaterm, LubX nebo Matrox. Nechybí ani technické a vysoko-výkonnostní plasty a litý polyamid. Technickou specifikaci jednotlivých typů materiálů najdete na www.roechling-plastics.cz. Z výše uvedených materiálů vyrábí Röchling Engineering Plastics s.r.o. extrudované, kalandrované a lisované desky, svařovací dráty, extrudované profily, tyče, bloky, trubky, kalandrované folie, bloky a další typy polotovarů. Letité zkušenosti dělají z výrobce absolutní špičku v oboru, což v roce 2013 potvrdil rozšířením nabídky o polotovary z obtížně zápalného polyamidu 6. Röchling se stal vůbec prvním výrobcem na světě, který začal speciální materiál vyrábět také ve velkoformátových dílech v malých sériích.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije